Dorostenci Kyjova porazili Veselí, to dohrávalo v deseti

Prvenství Kyjovu už v letošním roce v KP dorostu nikdo nevezme, naopak Veselí se musí obávat aby udrželo alespoň 3. příčku, neboť za zády jim číhají Rosice.

KP staršího dorostu – 24. kolo

FC Kyjov – FC Veselí 3:1 (2:0)
Branky: 5´ Marcián, 17´ Něnička, 86´ Průdek – 47´ Tomčal Rozhodčí: Knecht, Dohnal, Kocman ŽK: Kůřil A. – Straka, Beňa, Martoni ČK: 87´ Martoni (Veselí) Diváci: 50

Kyjov: Gaspar – Klingel, Velc, Macháček, Průdek, Marcián (72´ Čevelík), Něničk (87´ Dejdar), Kůřil D. (80´ Hynčica), Kůřil A., Kuchař (62´ Bartoň)

Veselí: Malík – Hodonský, Kosek D., Dufek, Růžička, Kosek R., Chytka (46´ Martoni), Brákora, Straka (84´ Studnička), Beňa, Tomčal

Kyjov dokázal svoji sílu v letošním ročníku již po 5 minutách. Autorem první branky byl kyjovský Marcián, který překonal brankáře Malíka.

Dvoubrankový náskok zajistil Kyjovu v 17. minutě Něnička. Veselí stále trápila koncovka a svěřenci trenéra Kostelanského nebyli schopni skórovat.

T-shock

Střeleckou smůlu prolomil hostující útočník Tomčal ihned v úvodu druhé půlě, rozmluva o poločase tak zřejmě zabrala a Veselí bylo nadostřel.

Střídání na obou stranách, na jedné straně ve snaze o zvýšení náskoku, na straně druhé veselská snaha o srovnání. Ta druhá bohužel přišla nazmar a bylo podtržena v samotném závěru, nejprve v 86. minutě skóroval Průdek a následně byl střídající Martoni (FC Veselí) vyloučen po druhé žluté kartě:

ČK – HNCH kopnutí soupeře do kotníku zezadu v nepřerušené hře bez snahy hrát míčem.

Hráče Veselí alespoň může hřát pocit, že dokázali vestřelit branku s pořadovým číslem 100 v letošním ročníku.

 

 

You may also like...