Veselší dorostenci dokázali ubojovat vítězství

Starší dorostenci Veselí za sebou nemají jednoduché období, výsledky nejsou ideální a vize výborného umístění se vzdaluje.

Krajský přebor st. dorost – 21. kolo

FC Veselí n/Mor. – FC  Kuřim 4:2 (1:1)                                                                                                                             Branky: 15´ (PK)+ 51´ Šilhavý, 81´ Martoni, 86´ Tomčal – 10´ Morkus, 46´ Kotal Rozhodčí: Kulíšek Přemysl – Kopřiva Zbyněk, Čikl Bohumil ŽK: Beňa, Hodonský – Vašíček, Trtílek Diváci: 50

Veselí: Malík – Kosek D. (46´ Straka), Dufek, Růžička, Kosek R. (46´ Hodonský), Šilhavý, Chytka, Brákora, Suchánek, Beňa (55´ Martoni), Tomčal

Kuřim: Hýsek – Vašíček, Furješ, Olexa, Morkus (88´ Kazda), Nevím, Trtílek (78´ Šťastný), Urbánek, Morkus, Kotal, Dančák

Do Veselí přijel hodně mladý tým Kuřimi, ovšem starších soupeřů se hostující mladíci nezalekli, naopak to byla právě Kuřim, která skórovala jako první. Pokus Morkuse v 10. minutě skončil až za zády brankáře Malíka. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a Šilhavý si dokázal dojít až pro pokutový kop, který bezpečně proměnil.

Další šance Veselí zakládal svými centry především pravý obránce Dufek, ale pokusy Veselanů úspěšné nebyly a i proto se týmy rozešly v prvním poločase smírně.Hosté vlétli do druhého poločasu skvěle, Kotal se dokázal přes váhavou domácí obranu prosadit a poslal Kuřim znovu do vedení.

Ani tentokrát na sebe odpověď nenechala dlouho čekat, Šilhavý dostal míč jak na zlatém podnose a uklidil jej do odkryté branky. Další minuty byly především ve znamení spalování šancí, Patrik Šilhavý několikrát odmítl možnost zkompletování hatricku, hlavička Martoni skončila na břevně a jeho další pokus skvěle vytáhl brankář hostů.

Veselší dorostenci se přeci jen dočkali, Dominik Martoni potřeboval 2 pokusy na skórování, ten první ještě brankář Hýsek zastavil, na dorážku už byl krátký a po 80. minutách se dočkali vedení i domácí.

To mohl smazat hostující útočník, při akci akci, kde postupoval sám na brankáře domácích selhal. Přišel tak trest v podání branky, jejímž autorem byl A. Tomčal po skvělém zužitkování přihrávky od Suchánka.

You may also like...