Dorost Kyjova splnil roli favorita a míří za prvenstvím

Tento víkend vybíráme utkání staršího dorostu mezi Kyjovem a Velkými Němčicemi, kde se domácí hráči snažili svýšit náskok na čele Krajského přeboru.

Krajský přebor staršího dorostu – 17.kolo

Kyjov – Velké Němčice 2:0 (2:0)
Branky:
4´ Čevelík, 33´ Kuchař (PK) Rozhodčí: Musil, Kalivoda, Hlavinka ŽK: Šabata, Mrkvica, Kudláček (všichni Velké Němčice) Diváci: 40

Kyjov: Gaspar – Klingel, Bartoň, Velc, Macháček (82´ Dejdar), Průdek, Marcián, Kůřil A., Kuchař (85´ Kůřil D.), Čevelík (70´ Něnička), Bochýnek (60´ Hynčica)

Velké Němčice: Kolegar, Šabata, Krišpín, Grábl, Ondrůj, Nečas (80´ Krumpolc), Vlach (70´ Kudláček), Kaplan (85´ Eliáš), Zeman, Minařík, Mrkvica

Domácí Kyjov zatím působí v Krajském přeboru staršího dorostu suverénně, před dnešním zápasem byl Kyjov na čele se ziskem 43 bodů za 14 výher, 1 remízu a 1 prohru.

I dnešní zápas se pro domácí borce vyvíjel skvěle, neuběhlo ani 5 minut a k radosti domácích se prosadil šesnáctiletý Miroslav Čevelík. Za další půlhodinku přidal Kyjov další branku, když se prosadil z pokutového kopu Jakub Kuchař.

fine486x60.gifI přes snahu obou trenérů o změnu skóre pomocí střídaní už byl dvoubrankový náskok domácí konečný. V druhé půli se především oháněl rozhodčí žlutými kartami na hráče hostí.

Kyjovští dorostenci tedy uskakují druhým Židenicím na rozdíl 5 bodů a třetímu Veselí již na rozdíl 10 bodů, ovšem oba zmíněné celky mají své zápasy 17. kola k dispozici v neděli.

Mohlo by se vám líbit...