Dubňanské béčko po výhře poskočilo na druhé místo

Rezervní tým Baníku Dubňany zvítězil v sobotním utkání III.A třídy na hřišti předposledního Kostelce 3:1 a v neúplné tabulce se posunul na druhé místo za suverénní Vracov.

Hodové utkání domácímu Kostelci nevyšel a body si odvezli hosté z Dubňan. Na úvodní gól se čekalo do závěru prvního poločasu, kdy skóre zápasu otevřel dubňanský Horný.

Vstup do druhé půle se povedl domácímu výběru, který srovnal hned z první akce Horákem. O dvě minut později hosté znovu vedli po brance Žurovce.

V závěru zápase se prosadil ještě hostující Blaha a uzavřel výsledek na konečných 1:3. Dubňany vyhrály počtvrté v sezóně a posunuly se na druhé místo. Kostelec naopak připsal již šestou porážku v soutěži.

SOBOTA 25.9.2021

III.A třída – 9.kolo (sedmé hrané)

SK KOSTELEC – Baník DUBŇANY “B” 1:3 (0:1)
Branky: 47´ Horák – 45´ Horný, 49´ Žurovec, 89´ Blaha; Rozhodčí: Kukula; ŽK: Kotásek, Dohnálek Milan (oba Dubňany B); Diváci: 50

Kostelec: Šalomoun  – Lecián, Jahoda, Lindner, Šimeček, Borkovec, Rotrekl, Lunga, Bochýnek, Blatecký, Horák (Hudec, Bartoš, Blahynka, Janík)

Dubňany B: Fatěna – Doruška, Dohnálek Marek, Horný, Albert, Žurovec, Hofírek, Blaha, Kotásek, Rusnák, Ševčík (Hartman, Voříšek, Dohnálek Milan, Solčianský)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...