Duel dvou posledních pro béčko Vacenovic

Zápas dvou posledních mužstev tabulky ve III.A třídě rozhodlo domácí prostředí. Rezervní tým Vacenovic byl střelecky produktivní než soupeř z Čejče a zvítězil 2:0. Utkání vidělo pouhých 25 platících diváků.

III.A třída – 11.kolo

SK Vacenovice B – SK Čejč 2:0 (1:0)
Branky: 14´ Nešpor, 67´ Kordula. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Nešpor – Koutný. Diváci: 25

Vacenovice B: Broda – Procházka, Miléř (74´Spěvák), Chvátal, Bábíček, Příkazský, Bolf (65´ Brhel), Nešpor, Ingr, Kordula (81´ Holeček), Krist

Čejč: Petráš – Rozkydal, Beděra (56´ Krný), Koutný, Kot, Filásek, Bayer, Koliba, Špéra (81´ Rylka), Holešinský (62´ Kourek), Hanák

Oba týmy před vzájemným duelem usilovaly o první vítězství v tomto ročníku. Dosud na svých kontech měly pouze body za nerozhodné výsledky.

Sobotní zápas přilákal velmi slabou návštěvu, zhruba třicítku nadšenců. Ti se úvodní branky dočkali po necelé čtvrthodiny, kdy nerozhodný stav změnil Nešpor.

Hubený náskok si domácí pohlídali a do kabin tak odcházeli o něco spokojenější než soupeře z Čejče.
T-shock

Ani druhá půle příliš pohledný fotbal nenabídla. Čejč pouze prezentoval, že má nejhorší útok v soutěži a ke čtyřem brankám ve Vacenovicích další nepřidal.

Konečnou podobu výsledku dal v 67.minutě Kordula, jenž zpečetil premiérové vítězství domácího mužstva ve III.A třídě v této sezóně.

Vacenovice se v tabulce posunuly o jednu příčku vzhůru, a to na na 10. místo. Čejči patří s pouhými dvěma body stále poslední místo.

Mohlo by se vám líbit...