Šlágr podzimu ve III.A třídě vyzněl jasně pro Šardice

Zápas podzimu ve III.A třídě se odehrál v Šardicích, kam zavítaly Prušánky. Duel mezi prvním a druhým týmem tabulky byl sobotním tahákem 11.kola. Domácí ukázali svoji dominanci v soutěži a už po první půli vedli o tři góly.

III.A třída – 11.kolo

FK Šardice – Podlužan Prušánky 6:0 (3:0)
Branky: 4´+62´ Maruška, 9´+20´ Šprta, 76´+78´ Vacula. Rozhodčí: Zima J. – Rybecký, Hrbáček. ŽK: Čajka, Maruška – Sila, Řezník. Diváci: 200

Šardice: Vinca – Čajka (70´ Kolařík), Kyněra, Hála, Benešovský (81´ Geghart), Zicháček, Reigl, Hučko (74´ Novotný), Maruška (76´ Riedl), Šprta, Vacula

Prušánky: Hamerlík – Kankia P., Stanec, Budín (43´ Váňa), Sila, Herka, Hrubý, Kachyňa Z. (19´ Forman), Řezník M., Kachyňa V. (80´ Kankia M.), Tesařík (31´ Horváth)

Tahák kola začal velmi svižně a už ve čtvrté minutě šli domácí do vedení, autorem branky byl Maruška. Šardice pokračovaly v tlaku a v deváté minutě zvyšoval na rozdíl dvou branek Šprta.

Ve dvacáté minutě pak tentýž hráč vstřelil už třetí gól domácích a z hosty to nevypadalo vůbec dobře. Do přestávky už Prušánky udržely střelce Šardic dál od své branky a neinkasovaly.

T-shock

Hosty přijela podpořit početná skupina fandů, ale ti příliš radosti z výkonu svých hráčů neměli. Také po přestávce ukazovali domácí proč jsou lídrem.

Po hodině hry přidal čtvrtou branku Maruška, pro nějž to byla druhá trefa v zápase. Konečnou podobu výsledku dal dvěma slepenými góly Vacula.

Ty se vešly do rozmezí dvou minut. V 76.minutě to bylo 5:0 a o dvě minuty později byla zkáza hostů završena. Šardice si vysokým vítězstvím pojistily první místo v tabulce a jsou stále bez ztráty bodu. V počtu vstřelených branek se přehouply přes padesátku.

Fanoušci Prušánek přijeli ve velkém podpořit své fotbalisty.

FOTO: facebook SK Podlužan Prušánky

Mohlo by se vám líbit...