Šardice vyhrály i dvanácté utkání podzimní části

Stoprocentní bilanci na po podzimní části III.A třídy fotbalisté Šardic. Lídr soutěže zvítězil také ve 12.kole na hřišti rezervního týmu Milotic a získal už šestatřicátý bod. Stejně jako v prvním kole vstřelily Šardice soupeři pět branek.

III.A třída – 12.kolo

FK Milotice B – FK Šardice 2:5 (0:3)
Branky: 68´ Budík P., 69´ Snopek – 16´ Benešovský, 29´ Hála, 35´+65´ Vacula, 57´ Šprta. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Čajka (Šardice). Diváci: 120

Milotice B: Grufík – Gergel, Hroudný L., Měchura, Budík P., Brhlík (62´ Kotásek), Budík L. (46´ Švábek), Hroudný J., Snopek, Holub, Klvaň

Šardice: Gebhart – Čajka (58´ Novotný), Kyněra, Hála, Benešovský (60´ Bulva), Zicháček, Reigl, Brhel (59´ Hučko), Maruška, Šprta, Vacula

Slušná návštěva přišla do Milotic na zápas domácí rezervy s lídrem soutěže ze Šardic. Hosté už od prvních minut potvrzovali roli favorita a první gól na sebe nenechal dlouho čekat.

Po čtvrthodině se míč dostal k Benešovskému a ten překonal domácího brankáře. Po třiceti minutách už to bylo o dva góly, autorem gólu byl Hála.

Nejlepší útok soutěže byl stále při chuti a třetí trefa přišla ve 35.minutě z kopačky Vaculy a poločasové skóre bylo na světě.

T-shock

Hosté si vypracovali slibné tříbrankové vedení a nikam nepospíchali. V 57. minutě zvyšoval na rozdíl čtyř branek Šprta.

Po dalších deseti minutách se diváci dočkali “bůra”, druhý gól v zápase zaznamenal Vacula. Až za tohoto nepříznivého stavu se dočkali také domácí.

Dvě slepené branky přišli během jedné minuty. Nejprve se prosadil Petr Budík a chvíli po něm skóroval rovněž Snopek, čímž Milotice jen zmírnily porážku na 2:5.

Mohlo by se vám líbit...