Duel posledních pro Čejč, který vyhrál v Prušánkách

V nedělních zápasech III.A třídy papírový favorité nezaváhaly. Šlágrem byl duel dvou posledních, kdy Prušánky hostily Čejč. Hosté byli střelecky aktivnější a dvěma góly po přestávce zápas rozhodly.

III.A třída – 9.kolo

Moravia Násedlovice – 1.FC Čejkovice 2:1 (1:0)
Branky: 7´ Ryšavý, 66´ (PK) Jankůj – 46´ Hnidák. Rozhodčí: Zima Zbyněk. ŽK: Skalický – Blaha. Diváci: 80

Třetí Násedlovice se na výhru nad Čejkovicemi pořádně nadřely. Moravia šla už v sedmé minutě do vedení, ale v úvodu druhého poločasu hosté dokázali rychle vyrovnat.

Rozhodující moment přišel v 66.minutě. Rozhodčí Zima ukázal na pokutový kop, který dokázal proměnit Jankůj. Úspěšná penalta zajistila Násedlovicím tři body.

Sokol Vlkoš – Baník Lužice 1:2 (0:1)
Branky: 71´ Fojtík – 40´ Hromek, 48´ Brhel. Rozhodčí: Lipár. ŽK: Koplík – Pavlík, Hromek. Diváci: 70

Vlkoš se letos trápí a ne jinak tomu bylo také v zápase s Lužicemi. Hosté se dostali v závěru první půle do vedení, branku vstřelil Hromek. Lužicím vyšel také úvod druhého poločasu, kdy se prosadil Brhel.

Dvoubrankové vedení soupeře už Vlkoš stáhnout nedokázal. Fojtík už stačil pouze snížit, když korigoval dvacet minut před koncem.


Podlužan Prušánky – SK Čejč 1:3 (1:1)
Branky: 40´ (PK) Budín – 6´+46´ (PK) Koutný Oldřich, 55´ Dohnálek. Rozhodčí: Zálešák. ŽK: Váňa – Koutný David. ČK: 32´ Váňa – 81´ Koutný David. Diváci: 80

Prušánky bojovaly proti Čejči o první vítězství, ale hosté byli úspěšnější. V šesté minutě poslal hosty do vedení Oldřich Koutný. Po půlhodině musel po druhé žluté předčasně do sprch Váňa. Krátce před odchodem do kabin srovnal Budín.

Hned po minutě druhého poločasu proměnil penaltu Olda Koutný a Čejč znovu vedl. Za dalších deset minut se mezi střelce zapsal Dohnálek a bylo rozhodnuto. Červená karta přišla i na druhé straně, kdy byl vyloučen David Koutný.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...