FK Hodonín | MOL Cup se losuje příští středu na ČT Sport

Fanoušky domácí poháru potěšila zpráva, které během pondělního podvečera proletěla sociálními sítěmi. Informovala totiž o datumu losu 3. kola MOL Cupu, v jehož osudí figuruje i FK Hodonín!

Přichází los 3. kola MOL Cupu

Středa 30. srpna bude na Strahově znamenat pozornost zástupců týmů, které se dokázaly probojovat do 3. kola domácí poháru, plus těch, kteří díky své příslušnosti nasazených týmů do něj teprve vstupují.

Kromě brněnské Zbrojovky, která vypadla nečekaně již ve 2. kole, tak do osudu zasáhne 15 klubů z domácí nejvyšší soutěže:

Celkově 32 mužstev se rozdělí do 3 košů. V prvním figurují prvoligové týmy plus Opava (týmy s označením “licenční nasazené kluby”), ve druhém týmy s označením “licenční nenasazené kluby” a ve třetím se pak nachází týmy nelicenční (z nižších soutěží) a tedy i Hodonín.

Průběh losu:
Nejprve budou vytaženy týmy ze třetího koše a k nim mužstva z koše prvního, přičemž týmy z posledního osudí budou vždy domácí. Co to znamená v praxi?

Fanoušci Hodonína se mohou těšit na docela atraktivního soupeře, kterého přivítá třetiligový nováček na domácím trávníku.

Ve zbývající části losu se smíchají zbývající týmy 1. koše s celky z druhého a vzejdou výsledné dvojice.

Fanoušci se mohou těšit na přímý přenos celého losu na ČT Sport!

Zdroj: www.molcup.cz

Přehled celků účasnících se 3. kola MOL Cupu Zdroj: FB MOL Cup

Mohlo by se vám líbit...