Fotbalisté Dubňan položili základ pro výhru již v prvním poločase

Ve druhém zápase za sebou se fotbalistům Baníku Dubňany podařilo vstřelit pět branek. V minulém kole proti Vyškovu B na to potřebovali celý zápas, v tom nedělním proti Šlapanicím to stihli do konce prvního poločasu.

Zatímco první poločas nabídl divákům šest branek po změně stran už se skóre nezměnilo a Baník tak díky skvěle zvládnuté první půli porazil Šlapanice hladce 5:1.

NEDĚLE 24.4.2022

1.A třída, sk. B – 19.kolo

BANÍK DUBŇANY – SK ŠLAPANICE 5:1 (5:1)
Branky: 5´+18´+40´ Čerňan, 10´ Sasínek, 34´ Zelinka – 28´ Příkrý; Rozhodčí: Kubec – Richtr, Bábíček; ŽK: Hlaváč, Salajka – Torlakidis , Příkrý, Novák; Diváci: 200

Dubňany: Novotný – Hlaváč (46´ Hofírek), Sviták, Krejčiřík, Dekař, Salajka (69´ Fatěna), Soldán, Janík, Čerňan, Zelinka, Sasínek (62´ Juřica)

Šlapanice: Schovanec – Hrazdíra, Torlakidis, Piák, Soukup, Vlach, Šamšula, Příkrý, Sigmund (64´ Hrazdíra), Kvoch (72´ Kubica), Novák

Zdroj: is.fotbal.cz