První vítězství v sezóně pro fotbalisty Kyjova

Předposlední Kyjov poprvé v sezóně zvítězil, když naplno bodoval na půdě šestých Rakvic. Hosté udeřili dvěma góly v prvním poločase, po přestávce se obě mužstva trefila ještě dvakrát.

1.A třída, sk. B – 9.kolo

SK Rakvice 1932 – FC Kyjov 1919 2:4 (0:2)
Branky: 58´+68´ Rástočný – 18´ Riedl, 35´+72´ Klimeš, 60´ Polášek. Rozhodčí: Nováček- Papuga, Petko. ŽK: Valenta, Tesařík – Kůřil David. Diváci: 150

Rakvice: Strýček – Singer, Pátek, Valenta (79´ Bílek), Juřena (59´ Kubiš), Prachař (79´ Blažek), Rástočný, Peš, Havlena, Tesařík, Kadrnka

Kyjov: Měchura – Bartoň, Ingr (87´ Macháček), Riedl, Dufek, Polášek, Klimeš (90´ Kůřil Š.), Čada, Kůřil D. (66´ Klingel), Kůřil A. (79´ Svoboda), Petula

Kyjov přijel do Rakvic v pozici předposledního mužstva tabulky, domácí navíc figurovali na šesté příčku. Favorit utkání byl tedy předem dán.

Hosté dokázali domácí tým dokonale zaskočit, když už po necelých dvaceti minutách Riedl otevřel skóre zápasu.

Do přestávky přidali hosté ještě jeden přesný zásah, ve 35.minutě skóroval poprvé v utkání Klimeš a Kyjov byl výrazně na koni.


Rakvice se dostaly zpět do zápasu po necelé hodině, kdy na rozdíl jednoho gólu snížil Rástočný. Hosté však dokázali velmi rychle zareagovat a za další dvě minuty si vzali náskok zpět, prosadil se Polášek.

V 68.minutě se domácí dostali ještě jednou na dostřel, když Měchuru překonal podruhé v zápase Rástočný a snížil znovu na jednobrankový rozdíl.

Ale ani tento výsledek dlouho nevydržel. V 72.minutě se podruhé trefil také Klimeš a definitivně tak zlomil odpor Rakvic.

Kyjov se prvního vítězství dočkal až v osmém zápase letošní sezóny a v tabulce o bod přeskočil Rohatec, ten má však nedělní utkání v Dubňanech k dobru.

Další sobotní výsledky

Sokol Krumvíř – FK Blatnice odloženo

TJ Dražovice – Baník Ratíškovice 0:3 (0:1)
Branky: 42´+74´ Jankůj, 78´ Štreit

You may also like...