Fotbalový podzim na okrese začal remízou

Mistrovské boje na okresní úrovni začaly páteční předehrávkou prvního kolo okresního přeboru. Duel mezi Kostelcem a nováčkem ze Vnorov skončil nerozhodně 2:2. Domácí sice dvakrát vedli, ale Agro dokázalo vždy rychle odpovědět a získalo cenný bod.
Okresní přebor – 1.kolo

SK Kostelec – Agro Vnorovy 2:2 (1:1)
Branky: 31´+49´ Borkovec – 43´ Žák, 56´ Zachar. Rozhodčí: Vrbovský – Hrbáček, Hlavinka. Diváci: 60. ŽK: Černý, Horák Da., Kotásek – Vyskočil, Tomeček, Bittner L., Janoušek. ČK: 19´ Talaš (Kostelec)

Kostelec: Cahlík – Černý, Borkovec, Křižka (68´ Lecián), Horák Da., Kvaltin F., Bužek (85´ Veleba), Horák Du., Talaš, Kvaltin J., Kotásek

Vnorovy: Zubatý – Janda, Motyčka, Zachar, Žák, Kočiš (77´ Bittner L.), Vyskočil, Bittner J., Tomeček (62´ Grabec (89´ Hlůšek)), Ježek, Janoušek

Netradičně v pátek začal fotbalový podzim na okresní úrovni. Loni devátý Kostelec hostil na domácím trávníku Vnorovy, které vybojovaly mimorádný postup z druhého místa ve III.B třídě.

Utkání ovlivnilo brzké vyoučení kosteleckého Talaše, který šel za urážky už v 19. minut předčasně do sprch. Přesto to byli domácí, kteří se ujali vedení. Po půlhodiny hry otevřel brankový účet Borkovec.

Do kabin se ale odcházelo za nerozhodného stavu, když se krátce před pauzou trefil Žák. Už první poločas nabídl pět karet, z toho jednu červenou.

Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí fotbalisté a byl to znovu domácí kapitán Borkovec, jenž vrátil Kostelci vedení. Uběhly pouhé čtyři minuty.

Vyrovnávací branka však přišla znovu velmi rychle a o sedm minut se skóre měnilo znovu. O druhou trefu Vnorov se postaral Zachar.

Více branek už obě mužstva vstřelit nedokázala a úvodní duel nové sezóny skončil dělbou bodů.

Mohlo by se vám líbit...