Hattrick Lukáše Možíše přispěl k výhře Vřesovic

V minulém kole prohrály Vřesovice šlágr kola v Ježově a sesunuly se na třetí místo. Sobotní hodové utkání proti Archlebovu jim znovu vyšlo a dostaly se zpět na stříbrný stupínek.

III.B třída – 11.kolo

Sokol Vřesovice – Sokol Archlebov 4:1 (1:1)
Branky: 39´+53´+72´ Lukáš Možíš, 80´ Červenka – 37´ Hegr. Rozhodčí: Vrbovský – Kukula. ŽK: Červenka – Chytil. Diváci: 80

Vřesovice: Zelenka – Žáček, Sležek, Molek, Donátek, Bilíček, Červenka, Janča, Merta, Možíš L., Možíš Z. (Jakubíček, Putna, Vavřík)

Archlebov: Kovalský – Hegr, Jandora, Ždánský, Chytil, Martinásek, Němec T., Machálek, Šedivý, Berka, Jarolík (Vala, Němec V., Přikryl)

Vřesovice se se Sobůlkami přetahují na dálku o druhé místo. V dopoledním utkání favorizovaný domácí výběr přivítal Archlebov.

Na první gól se čekalo až do závěru prvního poločasu a překvapivě se jako první prosadili hosté. Hegr tak poslal Archlebov do vedení.

Náskok však vydržel jen dvě minuty, o vyrovnání se postaral Lukáš Možíš. První půle skončila nerozhodně 1:1.


Po změně stran to byl znovu Lukáš Možíš, jenž v 53.minutě poslal domácí poprvé v utkání do vedení. Hattrick pak domácí fotbalisty zkompletoval necelých dvacet minut před závěrečným hvizdem.

Hosté už nenašli sílu, aby se Vřesovicím nějak přiblížili a inkasovali ještě jednou. Konečnou podobu výsledku dal v 80.minutě Červenka.

Vřesovice se sedmou výhrou v sezóně vrátily na druhé místo, Archlebov zůstal ve středu tabulky a patří mu šestá příčka.

Další sobotní výsledky

Sokol Želetice – Sokol Sobůlky 0:2 (0:1)
Branky: 16´+90´ Vyhňák. Rozhodčí: Bittner – Zámečník. ŽK: Koutný, Kludák – Špičák, Gajdoš. ČK: 42´ Zálešák M. – 42´ Hrazdílek. Diváci: 50

Sokol Lovčice – Slavoj Moravany 0:2 (0:1)
Branky: 21´+90´ Zbořil. Rozhodčí: Řičica – Stoklasa, Konečný. ŽK: Uhýrek F., Voříšek P., Uhýrek T. (vš. Lovčice). ČK: 44´ Voříšek R. – 44´ Buštík. Diváci: 50

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...