Béčko Ždánic rozstřílelo Lovčice, Bukovany uhrály bod ve Vnorovech

Po jednom zápase měla na programu mužstva v okresním přeboru a III.B třídě. Už dopoledne remizovaly Bukovany ve Vnorovech, odpoledne pak rezerva Ždánic deklasovala Lovčice.

Okresní přebor – 12.kolo

Agro Vnorovy – Družba Bukovany 1:1 (0:0)
Branky: 58´ Vyskočil – 86´ Svoboda Jakub. Rozhodčí: Zima Jakub – Sedlář, Hlavinka. ŽK: Fila (Bukovany). Diváci: 100

Vyrovnaný duel se odehrál ve Vnorovech. Na první branku se čekalo téměř hodinu, kdy poslal domácí tým do vedení Vyskočil.

Už to vypadalo, že si Agro připíše tři body, ale nakonec zápas skončil remízou. Čtyři minuty před koncem kopaly Bukovany penaltu, kterou proměnil Jakub Svoboda a body se dělily.

[team_standings id=”4818″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]


III.B třída – 12.kolo

Kovo Ždánice B – Sokol Lovčice 6:0 (2:0)
Branky: 3´Janouškovec, 36´ Šebek, 46´ Macourek, 60´ Snášel, 63´ (PK) Ruban M., 74´ Svršek. Rozhodčí: Rotter – Stoklasa. ŽK: Nesvatba (Lovčice). Diváci: 50

Lovčice dál čekají na první letošní body. Ve Ždánicích brzy prohrávaly, když se ve třetí minutě prosadil Janouškovec. Do přestávky ještě zvýšil náskok Kova Šebek.

Krátce po změně stran se trefil Macourek a bylo po zápase. Po hodině hry přidal čtvrtou trefu Snášel, chvíli po něm proměnil penaltu gólman Martin Ruban. Skóre zápasu uzavřel čtvrthodiny před koncem Svršek.

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...