Čtyřgólový Karel Vykouk pomohl zničit Lovčice

Nejvýraznější postavou nedělních zápasů III.B třídy byl Karel Vykouk. Hráč Bohuslavic vstřelil Lovčicích čtyři góly a výrazně tak pomohl k hladkému vítězství 6:0. Stejný výsledek pak uhrál i Ježov proti Věteřovu.

III.B třída – 8.kolo

Sokol Sobůlky – Slavoj Moravany 5:0 (4:0)
Branky: 14´+20´ Bátora, 23´ Buštík, 45´ Vyhňák, 68´ Hrazdílek. Rozhodčí: Kalivoda. ŽK: Vyhňák – Bařina. Diváci: 50

Dopolední zápas v Sobůlkách odstartoval nedělní program III.B třídy. Domácí tým deklasoval Moravany v poměru 5:0. O osudu utkání bylo rozhodnuto již po poločase, kdy padly čtyři góly.

Dvakrát se trefil Bátora, po brance přidali Buštík a Vyhňák. Po změně stran se trefil ještě Hrazdílek a uzavřel skóre na 5:0.

Sokol Bohuslavice – Sokol Lovčice 6:0 (3:0)
Branky: 26´ Chvátal, 30´+35´+67´+87´ Vykouk Karel, 83´ Jung. Rozhodčí: Chromek. ŽK: Balajka – Voříšek. ČK: 35´ Chvátal (Bohuslavice). Diváci: 30

Zápas dvou posledních týmů tabulky opanovaly Bohuslavice, které přehrály Lovčice. Domácí tým hrál téměř hodinu bez vyloučeného Chvátala, přesto soupeře dokázal hladce porazit.

Hrdinou utkání byl Karel Vykouk, jenž k výhře přispěl čtyřmi góly. Skóre zápasu otevřel Chvátal a ve druhém poločase se trefil ještě Jung.

Vlast Ježov – Sokol Věteřov 6:0 (2:0)
Branky: 36´ Ingr, 38´ Exel, 48´ Kozák, 54´ Dobrovský, 73´ Budík, 81´ Hromada. Rozhodčí: Blažek. ŽK: Chvátal – Chimiák. Diváci: 80

Vedoucí Ježov proti Věteřovu nezaváhal a připsal si sedmou výhru v osmém utkání. První půle nabídla jen dva góly, ale Ingr a Exel svými trefami domácí tým uklidnili.

Po změně stran se Ježov rozehrál a dalšími čtyřmi přesnými zásahy dovedl utkání do hladkého vítězství. Na prvním místě si tak udržel náskok pěti bodů před Vřesovicemi.

Další výsledky

Sokol Archlebov – Sokol Želetice 3:1 (2:0)
Branky: Vala 2, Machálek – Mikeska

FK Domanín – Kovo Ždánice B 2:2 (1:0)
Branky: Kocourek 2 – Šebek 2

Sokol Žeravice – Sokol Žádovice 1:2 (1:1)
Branky: Farmačka – Ingr 2

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...