Hattrick za tři minuty. Jakub Horňák vstřelil čtyři góly

Suchovský kapitán Jakub Horňák vstřelil v sobotním zápase čtyři góly do sítě béčka Vnorov a výrazně se podílel na vysoké výhře 0:7. První tři branky stihl, dle oficiálního zápisu, během necelých čtyř minut.

III.C třída – 3.kolo

SK Vnorovy B – FK Suchov 0:7 (0:1)
Branky: 8´+85´ Nikel, 50´+52´+53´+79´ Horňák Jakub, 81´ (PK) Sup. Rozhodčí: Sedlář. ŽK: Hlůšek – Jančík. Diváci: 68

Vnorovy B: Borek – Pátek, Hlůšek, Procházka, Kuchařík, Slanina, Čajka, Petrucha, Polách, Studnička, Jančík ml. (Hulín, Knotek, Janoušek)

Suchov: Šajdler – Jančík st., Zálešák, Sobek, Krist, Komoň, Sedláček, Sup, Nikel, Mikeska, Horňák J. (Svrček, Horňák P., Zemčík, Holčík, Schelle)

Suchovští fotbalisté mají v této sezóně střeleckou fazónu, když ve dvou zápasech nastříleli patnáct branek. To Vnorovy se trápí a výsledkem se pouhá jedna branka v sítích soupeřů.

Sobotní duel otevřel v osmé minutě Nikel a bylo to na dlouhé minuty vše. Po přestávce ale padlo dalších šest gólů a všechny za záda domácího brankáře.


Vstup do druhé půle se povedl hostujícímu kapitánovi Jakubu Horňákovi, jenž během tří minut zaznamenal tři branky a Suchov odskočil do vedení 0:4.

Tentýž hráč pak ještě přidal čtvrtý gól, když se trefil v 79.minutě. Krátce po něm proměnil pokutový kop Sup a výsledek zpečetil, svou druhou brankou v zápase, Nikel.

Další sobotní výsledky

Hrubá Vrbka – Nová Lhota 3:0 (3:0)

Moravský Písek – Domanín 2:1 (0:1)

[team_standings id=”13488″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...