Hodonín inkasoval od Mohelnice pět branek

Hodonín v dalším přípravném zápase zavítal na umělou trávu do Mohelnice. Účastník třetí ligy byl nad síly divizního lídra a fotbalisté FK si odvezli porážku o pět branek.

Přípravný zápas – sobota 11.2.2017

FK Mohelnice – FK Hodonín 5:0 (3:0)
Branky: Bača 2, Hapal 2, Vokoun

Mužstvo našeho FK Mohelnice zvítězilo v dalším přípravném domácím zápase s týmem FK Hodoním v poměru 5:0. Do zápasu po rekonvalescenci nastoupil Kuba Heidenreich, Martin Bzirský i dnes kvůli zdraví chyběl.

Další zprávou je prodloužení působení Filipa Markoviče z SK Sigma Olomouc v našem klubu pro celou jarní část sezóny. V současné době vedení klubu i nadále pracuje na dalším posílení týmu mužů.

V zápase se naši dostali do rychlého vedení gólem Davida Bači. Další gól, po přesné přihrávce od Honzy Fišary a úniku, přidal Martin Vokoun. Jako poslední se v prvním poločase po brejku prosadil Lukáš Hapal.Hosté sice kombinačně nepůsobili špatně, ale v průběhu prvního poločasu si žádnou výraznou šanci nevypracovali. Ve druhém poločasu se hra opticky srovnala, i hosté začali hrozit, ale byli to pouze naši, kteří se prosazovali.

Po autu přesně nacentroval Vlasta Knýř, balón se po kombinaci dostal k Davidu Bačovi a ten se nemýlil. Poslední gól se urodil po hrubé chybě jednoho z obránců hostů, který věnoval balón Lukáši Hapalovi, a ten už měl lehkou práci. Zápas tak skončil naším vítězstvím v poměru 5:0.

Pro Hodonín to byla první porážka v přípravě a nenavázal tak na týden starou výhru proti Boskovicím (5:1).

Zdroj: fkmohelnice.cz

Mohlo by se vám líbit...