Hodonín si vyšlápl na první Hlučín, když urval výhru 3:2

Fotbalisté Hodonína přivítali v 25.kole MSFL vedoucí tým Hlučína. Po úvodním poločase vedli domácí rozdílem branky, když jedinou trefu obstaral Pernica. Po přestávce přidala obě mužstva po dvou brankách a domácí výběr nakonec ze zápasu vyšel vítězně.

Úvodní branku zápasu vstřelil ve 22.minutě Pernica, který se ocitl sám na malém vápně a nedal hostujícímu brankáři šanci 1:0. Druhý gól přidal téměř po totožné akci Holek, jenž přehodil brankáře a zvyšoval v 57.minutě na dvoubrankový rozdíl – 2:0.

Pak se ke slovu dostali hosté a dvě góly srovnali. Nejprve se trefil po rychle rozehraném rohovém kopu prosadil hlavičkující Kalaska – 2:1. O čtyři minuty později hosté zahrávali další rohový kop a Zajíček prostřelil Petráše – 2:2.

Vítěznou gól zaznamenal v 78.minutě Bobčík, který se krásně trefil zpoza šestnáctku a rozhodl utkání proti prvnímu týmu tabulky – 3:2. Hodonín se vrátil zpět na vítěznou vlnu a odčinil vysokou porážku ze Zlína. Hlučín porážkou přišel o první místo, kde jej vystřídala Kroměříž.

SOBOTA 22.4.2023

MSFL – 25.KOLO

FK HODONÍN – FC HLUČÍN 3:2 (1:0)
Branky: 22´ Pernica, 57´ Holek, 78´  Bobčík – 69´ Kolaska, 73´ Zajíček. Rozhodčí:  Svoboda – Tomanec, Šimoník. Delegát: Volf. ŽK: Langer, Dunda, Mazuch – Moučka, Tomšů. Diváci: 245

Hodonín: Petráš – Dressler, Glushack, Sukup (76´ Papež), Pernica, Kadlec (46´ Jáger), Bobčík (87´ Burac), Holek (90´ Mazuch), Bohun (87´ Raisigl), Langer, Dunda

Hlučín: Fojtíček – Wala (57´ Moučka), Holzer, Tomšů, Ptáček (66´ Šindler), Praus (66´ Mládek), Kolaska, Plesník, Smékal, Zajíček, Buchvaldek (87´ Kovala)