Hodonín veze z předměstí Olomouce tři body

HFK Olomouci se v dosavadním průběhu MSFL nedaří, toho chtěl pochopitelně využít v dnešním utkání i Hodonín. Nakonci článku naleznete dosavadní výsledky MSFL a program tohoto kola.

MSFL – 6. kolo

HFK Olomouc – FK Hodonín 1:2 (1:2)
Branky: 21´ Hornich – 17´ Dovhanyuk, 43´ Mareš Rozhodčí: Ogrodník V. – Kostelník T., Škrobák L. Delegát: Bábiček J. ŽK: Dovhanyuk ČK: 59´ Přikryl (HFK) Diváci: 98

Olomouc: Mucha – Buček (81´ Drmola), Horka, Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Karčmář (46´ Žůrek), Schmidt (54´ Blažkovský), Přikryl, Hornich

Hodonín: Petráš – Komara, Mareš, Čurgali, Vinkler, Dovhanyuk (87´ Žák), Šturma, Dekleva (65´ Hesek), Holešinský, Polách, Sasín (79´ Fojtík)

Olomouc schytala minulé kolo další debakl a proti Hodonínu byl cíl jednoduchý, udržet body z utkání doma.

Proti však byl hráč, který dostal od trenéra Komňackého příležitost v základní sestavě. Svoji šanci zužitkoval Pavel Dovhanyuk, který otevřel v 17. minutě skóre.

Domácím se záhy podařilo srovnat, když Petráše překonal Hornich. Do konce poločasu se však hráči Hodonína prosadili opět, tentokrát byl autorem branky Mareš.

Jak se později ukázalo, byla to branka vítězná. Byť hráči Olomouce měli v úvodu druhého poločasu cíl s výsledkem něco udělat, tak vyloučení Přikryla v 59. minutě všechny jejich snahy utlo. Následně hrozili hosté především z brejků.

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, kopnutí soupeře ze strany do nohy v přerušené hře po souboji na zemi ležícího hráče

V jednom takovém v poslední desetiminutovce skvěle vysunul do vápna Polách svého spoluhráče, ten však nabídnutou akcí pohrdnul.

Hodonín tak konečně po dlouhé době vítězí, když si odváží 3 body z duelu s Olomoucí.

Záznam utkání by měl být dostupný na portálu TVCOM.cz

Zbývající známé výsledky a program 6. kola MSFL:

K Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 5 – 1 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1 – 3 ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
FC Hlučín FC Hlučín vs SK Uničov SK Uničov
SK Líšeň SK Líšeň vs FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov vs SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
1. SK Prostějov 1. SK Prostějov vs FK Mohelnice FK Mohelnice
FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí vs MFK Vyškov MFK Vyškov

 

Mohlo by se vám líbit...