Hodonín vyhrál v Bystřici a posunul se na druhé místo

Fotbalisté Hodonína ve druhé venkovním zápase dokázali poprvé zvítězit a ze hřiště Bystřice nad Pernštejnem vezou tři body. Navázali tak na týden starou výhru nad Startem Brno a v tabulce poskočili se sedmi body na druhé místo.

Hodonín dokázal podruhé za sebou naplno bodovat a získal důležité body na hřišti Bystřice nad Pernštejnem. Výhra se však nerodila lehce a hosté o ni museli tvrdě bojovat.

Už ve 14.minutě poslal Hodonín do vedení Švantner, který pohotovou střelou z hranice velkého vápna prostřelil domácího brankáře a otevřel gólový účet zápasu – 0:1.

V úvodu druhé půle se hosté prosadili podruhé. Po třech minutách zvyšoval jejich náskok Dressler, jenž zužitkoval nákop do pokutové území a hlavou zamířil přesně – 0:2.

O čisté konto brankář Petráš přišel šest minut před koncem, kdy jej překonal Padrtka – 1:2. Vyrovnat se už Bystřici nepodařilo a Hodonín tak zaknihoval důležitou výhru na hřišti soupeře.

ZÁZNAM ZÁPASU

SOBOTA 22.8.2020 

Divize D – 3.kolo

SK BYSTŘICE nad PERNŠTEJNEM – FK HODONÍN 1:2 (0:1)
Branky: 84´ Padrtka – 14´ Švantner, 48´ Dressler; Rozhodčí: Svoboda – Rosický, Soukal; Delegát: Čechák; ŽK: Urbančok, Dunda, Kosorin (vš. Hodonín); Diváci: 110

Hodonín: Petráš – Helísek, Dressler, Petrák, Žák (80´ Michna), Urbančok (62´ Sasín), Švantner, Bohun, Čech (74´ Mihál), Duda, Kosorin

Zdroj: tvcom.cz, is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...