Hodonín ztratil vítězství, Mutěnice jen remizovaly

Ve vyšších soutěžích bojovalo šest mužstev z Hodonínska. V MSFL ztratil slibně rozehraný zápas Hodonín s Velkým Meziříčím, v KP Mutěnice jen remizovaly se Svratkou Brno. V 1.A třídě přehrály Ratíškovice soupeře z Kyjova.

MSFL 

FK Hodonín – FC Velké Meziříčí 2:2 (2:0)
Branky: 22´ Suchý, 26´ Massamba – 64´+76´ Simr. Diváci: 185

Trápení Hodonína dál pokračuje, mužstvo nevyhrálo už tři zápasy v řadě. Domácí zápas proti VelMezu výborně rozehráli a po prvním poločase vedli o dva góly.

Po změně stran ale přestali hrát a dovolili hostům srovnat. Hodonín po dvou porážkách bral alespoň bod, Velké Meziříčí počtvrté remizovalo a drží se v popředí tabulky MSFL.

Krajský přebor

Svratka Brno – FK Mutěnice 1:1 (1:0)
Branky: 33´ Kratochvíl Tom – 66´ Maršálek Hynek. Diváci:150

Nejlepší útok soutěže se na hřišti Svratky prosadil pouze jednou. Domácí tým se ujal po půlhodině vedení, Mutěnice musely po přestávce přidat a výsledkem byl vyrovnávací gól Hynka Maršálka.


1.A třídě, sk. B

Baník Ratíškovice – FC Kyjov 4:0 (1:0)
Branky: 24´+85´ Bábíček Jakub, 47´ Vrba, 57´ Konečný. Diváci: 250

Derby mezi Ratíškovicemi a Kyjovem nabídlo divákům čtyři góly a hladkou výhru Baníku. Domácí poslal do vedení Jakub Bábíček.

Po přestávce přidali svěřenci kouče Zemánka další tři trefy. Kyjov se střelecky prosadil nedokázal a nedal podruhé za sebou gól. Na výhru přitom čeká už čtyři zápasy.

1.B třída, sk. C

Baník Šardice – Sokol Kněždub 1:2 (0:1)
Branky: 52´ Hučko – 1´ Neumann, 62´ Janík. Diváci: 150

Zajímavý zápas se odehrál v Šardicích, kam zavítal Kněždub. Hosté od první minuty vedli a od třetí pak hráli o deseti, po vyloučení Durny.

Po necelé půlhodině se síly na hřišti vyrovnaly, po vyloučení domácího Mokruši. Srovnat se Šardicím podařilo krátce po přestávce. Vítězství ale hostům zařídil Janík, Baník v závěru ještě přišel o vyloučeného Knoflíčka.

Mohlo by se vám líbit...