Hodonínské mužstva na čele III.A třídy

Ve dvou pátečních zápasech se představila dvě hodonínská mužstva. Béčko Hodonína hrálo u Červených domků a Nesyt se představil na umělé trávě v Dubňanech.

III.A třída – 11.kolo

FK Hodonín B -Spartak Svatobořice/Mistřín B 7:0 (4:0)

Branky: 13´+19´+29´+50´ Stráník, 40´ Šuga, 61´ Bidmon, 71´ Kotásek. Rozhodčí: Riedl – Rotter, Filípek. Bez ŽKDiváci: 50

Předehrávku 11.kola ovládli domácí fotbalisté Hodonína, kteří nasázeli béčku Svatobořic sedm branek. Rozhodnuto bylo do přestávky, kdy domácí vstřelili čtyři branky.

Tři z nich zaznamenal Stráník, jednu trefu přidal Šuga. Po změně stran přidal Hodonín ještě tři přesné zásahy. Hostujícího brankáře pokořil znovu Stráník, následně ještě Bidmon a Kotásek.

Béčko Hodonína si upevnilo první místo a přiblížilo se prvenství v podzimní části soutěže, rezerva Svatobořic zůstala na deváté pozici.

III.A třída – dohrávka 5.kola

Nesyt Hodonín – Sokol Těmice 1:0 (1:0)

Branka: 45´ Ondrovčík. Rozhodčí: Horňáček – Sedlář, Kukula. ŽK: Balko, Zábranský, Ševčík, Štyglic, Sládek – Fišer, Šik. Diváci: 50

V Dubňanech se dohrávalo 5.kolo, v němž hodonínský Nesyt hostil Těmice. Vyrovnané utkání rozhodla trefa Ondrovčíka z poslední minuty prvního poločasu.

Obě mužstva čekají ještě dva zápasy, nedělní duely 12.kola a za týden dohrávky 1.kola. V tabulce je Nesyt na druhém místě a Těmicím patří pátá příčka.

[team_standings id=”9654″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...