Hraje se o víkendu – program a výsledky (10.-11.10.2020)

Přinášíme přehled mistrovských zápasů a výsledků hraných o víkendu ve dnech 10. a 11. října 2020. Pokud situace vůbec dovolí bude se všude hrát bez diváků !!

SOBOTA 10.10.2020

Divize D

Havlíčkův Brod – Hodonín 1:4 (0:1)
Branky: 60´ Bajer – 34´(PK) Dressler, 53´ Kosorin, 62´ Sasín, 87´ Švantner

Krajský přebor

Mutěnice – Moravská Slavia Brno 3:2 (1:0)
Branky: 20´+78´ Čepil, 55´ Maršálek H. – 67´ Pavkeje, 84´ Jašek

Ratíškovice – Sparta Brno 2:0 (1:0)
Branky: 38´ (PK) Bábíček J., 73´ Zemánek

1.A třída, sk. B

Dubňany – Veselí nad Moravou 2:0 (0:0)
Branky: 79´(PK) Zelinka, 85´ Čerňan

1.B třída, sk. C

Vacenovice – Ždánice 5:0 (4:0)
Branky: 2´ Ingr, 7´ Vlček, 18´ Ševčík, 38´ Krist, 85´ Špaček

Kyjov – Kněždub 1:4 (0:2)
Branky: 65´ Koplík – 6´ Neumann, 25´ Grabec D., 82´ Kábrt, 90´ Durna

Přibice – Šardice odloženo pro nemoc v domácím mužstvu

Okresní přebor

Vnorovy – Hovorany 3:0 (2:0)
Branky: 13´ Kočiš L., 41´ Slavík, 89´ Bittner

Vlkoš – Žarošice 4:0 (3:0)
Branky: 17´(PK) + 42´ Otruba B., 22´ Otruba J., 85´ Hlaváč

III.B třída

Sobůlky – Archlebov 4:0 (2:0)
Branky: 12´ Vrbík, 41´+51´ Bátora, 46´ Konečný

III.C třída

Hrubá Vrbka – Těmice 0:4 (0:3)
Branky: 2´+76´ Janás, 8´+14´ Juřík


NEDĚLE 11.10.2020

Divize E

Šumperk – Bzenec – odloženo na neurčito

1.A třída, sk. B

Milotice – Vyškov B 1:4 (0:2)
Branky: 73´ Kundrata – 4´ Růžička, 22´ Lička M., 75´ Lička J., 83´ John Olorunda Seyi

Velká nad Veličkou – Hroznová Lhota 0:1 (0:0)
Branka: 77´ Lipčík P.

Rohatec – Šlapanice 3:1 (2:1)
Branky: 28´ Konečný, 30´ Ruszkowski, 52´ Schenel – 17´ Pohorský

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Blatnice 2:1 (2:1)
Branky: 38´ Hodonský, 44´ Nekarda – 5´ Zámečník

Strážnice – Valtice 0:1 (0:1)
Branky: 15´ Barvíř

Uhřice – Charvátská Nová Ves 3:0 (1:0)
Branky: 37´ Pěnčík, 63´ Neumann, 79´ Kopřiva

Okresní přebor 

Lipov – Svatobořice 2:2 (1:1)
Branky: 6´+58´ Halíček – 31´ Baťa, 82´ Kačer

Petrov – Dambořice 2:2 (1:1)
Branky: 36´ Benovič, 71´ Janeček – 45´ Čujan, 85´ Dobeš

Nenkovice – Hroznová Lhota B 5:0 (2:0)
Branky: 7´+26´ Kučera, 47´ Zálešák, 75´Stehno, 79´ Raus

Starý Poddvorov – Mikulčice 7:1 (4:0)
Branky: 24´ Cupal, 41´ Horňák, 43´+52´ Gertner, 44´(PK) Kašík, 80´ Bařina, 87´ Lacko – 62´ Šebestík

Dolní Bojanovice – Bukovany 3:2 (0:2)
Branky: 55´+66´ Bohun, 63´ Blaha – 7´ Vykouk, 43´ Jelínek

III.A třída

Čejč – Nesyt Hodonín 3:3 (1:1)
Branky: 35´ Bezůšek, 64´(PK) Zálešák, 83´ Lamáček – 41´ Vrbovský, 74´ Gertner, 89´ Klimek

Násedlovice – Čejkovice 4:3 (3:1)
Branky: 4´ Svozil, 18´ Jankůj F., 37´ Dobeš, 47´ Jankůj P. – 11´+54´+81´ Čechovský

Lužice – Milotice B 7:2 (2:0)
Branky: 6´ Zlocha, 21´ Hruška, 69´ Kolomazník, 74´+76´+81´+89´ Brhel – 77´+85´ Snopek

Prušánky – Ratíškovice B 0:4 (0:2)
Branky: 24´ Marcián, 27´ Vacenovský J., 46´ Kotásek, 58´ Imrich

III.B třída

Moravany – Věteřov 4:1 (2:1)
Branky: 37´ Malota, 39´ Vlachovský, 64´+73´ Otáhal – 34´ Sklenář M.

Bohuslavice – Vřesovice 1:3 (1:0)
Branky: 25´ Krýsa – 54´+81´ Možíš L., 68´ Machala

Lovčice – Ždánice B 3:2 (2:1)
Branky: 13´+81´ Matula, 44´ Mokrý – 8´ Svršek, 62´ Pánek

Kostelec – Ježov 3:1 (1:0)
Branky: 41´+76´ Brhel, 66´ Horák – 87´ Slavíček

Žeravice – Žádovice 3:3 (2:1)
Branky: 32´ Farmačka, 36´ Mach, 60´ Glos – 22´ Smrčka, 80´ Hofírek, 88´ Smolák

III.C třída

Louka – Vnorovy B 2:4 (1:1)
Branky: 14´ Jagoš, 62´ Šimlík – 12´ Živěla, 50´ Ježek, 52´ Motyčka, 60´ Studnička

Radějov – Tvarožná Lhota 5:0 (1:0)
Branky: 3´+66´ Ševeček Jan, 69´ Chmelař, 89´ Ševeček Jakub, 90´ Kořínek

Nová Lhota – Domanín 0:5 (0:3)
Branky: 9´ Polášek, 14´ +53´Trlida, 29´ Daňhel, 75´ Polášek

KEN Veselí nad Moravou – Velká nad Veličkou B nesehráno