Hraje se o víkendu – program a výsledky (11.-13.9. 2020)

Přinášíme přehled zápasů a výsledků krajských a okresních soutěží mužů hraných ve dnech 11. a 13.září 2020. Již v pátek se odehrají dva duely ve III.třídách.

PÁTEK 11.9.2020

III.A třída

Ratíškovice B – Milotice B 3:0 (1:0)
Branky: 16´ Mačuda, 73´ Stokláska, 88´ Cigánek; Diváci: 50

III.B třída

Moravany – Ježov 4:5 (1:2)
Branky: 18´+64´ Otáhal, 50´ Jančík, 58´ Bařina – 19´ Budík, 25´ Otruba B., 47´ Koplík, 51´ Exel, 70´ Bílý; Diváci: 90


SOBOTA 12.9.2020

Divize D

Polná – Hodonín 0:9 (0:5)
Branky: 15´ Sasín, 10´+45´ Urbančok, 21´ Michna, 38´ Kosorin, 68´(PK) Dressler, 76´ Čech, 77´ Konečný, 81´ Dunda; Diváci: 168

Divize E 

Strání – Bzenec 3:0 (2:0)
Branky: 17´ Palík, 37´ Hruboš, 70´ vlastní (Jamný); Diváci: 382

Krajský přebor

Ratíškovice – Bosonohy 2:0 (1:0)
Branky: 21´(PK) Kordula, 89´ Bábíček J.; Diváci: 280

Krumvíř – Mutěnice 4:2 (2:1)
Branky: 26´ Drápal, 29´+60´ Košulič, 90´(PK) Hoša – 28´+86´ Čepil; Diváci: 400

1.B třída, sk. C

Přibice – Ždánice 2:1 (2:1)
Branky: 5´ Nguyen, 29´(PK) Sovka – 43´ Lánc; Diváci: 100

Kyjov – Vacenovice 3:0 (0:0)
Branky: 53´ Macek, 56´ Dufek, 67´ Polášek; Diváci: 105

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Hovorany 2:1 (2:0)
Branky: 39´ Vaverka, 4´ Pravda – 74´ Zicháček; Diváci: 100

III.A třída

Vracov – Nesyt Hodonín 3:0 (2:0)
Branky: 11´ Žandovský M., 13´ Říha L., 61´ Žandovský R.; Diváci: 80

III.B třída

Sobůlky – Ždánice B 12:0 (6:0)
Branky: 1´+15´ Petula M., 22´+90´ Křižka, 28´ Drápal, 40´ Lecian, 42´ Petula A., 48´ Bátora, 50´+75´ Buštík, 53´ Zeman, 68´ Vrbík, ; Diváci: 50

III.C třída

Hrubá Vrbka – Radějov 2:2 (1:1)
Branky: 20´ Peprna, 47´ Spazier – 12´ Březina, 78´ Kořínek; Diváci: 80

Moravský Písek – Těmice 3:0 (3:0)
Branky: 3´ Dulovecz, 22´+30´ Kuban; Diváci: 20


NEDĚLE 13.9.2020

1.A třída, sk. B 

Bučovice – Veselí nad Moravou 0:2 (0:0)
Branky: 51´+80´ Vaďura; Diváci: 100

Milotice – Dubňany 0:4 (0:0)
Branky: 50´ Křižka, 55´ Čerňan, 64´ Klimek, 71´(PK) Zelinka; Diváci: 400

Hroznová Lhota – Vyškov B 6:2 (3:1)
Branky: 27´ Matyáš, 40´ Maněk, 44´+84´ Radmil, 78´+81´ Falešník – 11´ Lička M., 47´ Lička J.; Diváci: 350

Nikolčice – Rohatec 4:4 (3:1)
Branky: 20´(PK)+32´Starý, 24´ Husák, 51´ Harašta – 11´ Šimánek, 49´+80´ Jüstel, 62´(PK) Vanda; Diváci: 100

Velká nad Veličkou – Šlapanice 2:3 (1:2)
Branky: 29´(PK)+50´(PK) Horák – 7´+36´+70´ Mach; Diváci: 150

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Strážnice 2:2 (0:1)
Branky: 52´ Páleník, 90´ Duchoslav –  15´+46´ Lípa; Diváci: 250

Velké Bílovice – Šardice 0:2 (0:0)
Branky: 73´ Hála, 81´ Malyjurek; Diváci: 120

Charvátská Nová Ves – Kněždub 4:0 (2:0)
Branky: 8´+44´ Husák, 54´+64´ Kuřil; Diváci: 120

Uhřice – Valtice 1:3 (1:1)
Branky: 8´ Pěnčík – 33´+80´ Florus, 50´(PK) Halčišák; Diváci: 60

Tvrdonice – Blatnice 2:1 (1:0)
Branky: 13´ Mráz, 89´ Rehák – 78´ Naňák; Diváci: 200

Okresní přebor

Vlkoš – Mikulčice 10:2 (8:0)
Branky: 4´+8´+75´ Bílý, 16´+40´+43´ Čada, 18´ Koplík, 24´ Otruba B., 45´ Krýsa, 62´ Vajgara – 72´+86´ Uřičář; Diváci: 200

Žarošice – Bukovany 1:1 (0:0)
Branky: 55´ Huščava – 51´ Hučko; Diváci: 100

Vnorovy – Lipov 6:0 (4:0)
Branky: 7´+41´+54´ Bittner, 17´+90´ Kočiš M., 26´ Janoušek; Diváci: 100

Starý Poddvorov – Svatobořice 0:3 (0:2)
Branky: 10´+54´ Baťa, 36´(PK) Varmuža; Diváci: 180

Dolní Bojanovice – Petrov 2:1 (1:1)
Branky: 32´(PK) Bohun M., 73´ Blaha V. – 7´ Janeček; Diváci: 150

Nenkovice – Dambořice 2:3 (1:0)
Branky: 44´ Raus, 58´ Stehno – 50´ Koprajda, 64´ Daněček, 76´ Drmela; Diváci: 50

III.A třída

Lužice – Čejč 4:1 (2:1)
Branky: 18´+?´ Gecaj, 23´ Horňáček, ?´ Pavlík – 16´ Zálešák; Diváci: 40

Násedlovice – Dubňany B 1:1 (0:0)
Branky: 86´ Svozil – 48´ Skřivánek; Diváci: 60

III.B třída

Bohuslavice – Žeravice 0:4 (0:0)
Branky: 55´ Gerža, 66´ Halačka, 86´+88´ Farmačka; Diváci: 60

Věteřov – Žádovice 3:2 (0:2)
Branky: 52´ Záleský, 71´Kusák, 87´ Černohorský – 2´ Ryba, 18´ Gebhart; Diváci: 40

Kostelec – Lovčice 2:2 (0:0)
Branky: 62´(PK) Brhel, 90´ Penc – 65´(PK) Matula, 85´ Klíč; Diváci: 70

Archlebov – Vřesovice 4:7 (3:3)
Branky: 28´+44´(PK) Hojač, 38´ Chytil, 56´ Ždánský – 5´ Machala, 10´(PK) Merta, 18´ Pazdera, 49´+51´(PK)+71´+89´ Možíš L.; Diváci: 70

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Tvarožná Lhota 3:1 (0:1)
Branky: 61´+66´ Rybníkář, 84´(PK)  Kučera – 26´ Kopunec; Diváci: 110

Louka – Nová Lhota 2:1 (1:1)
Branky: ; Diváci: 82

Suchov – Domanín 7:3 (4:2)
Branky: 7´ Janeska, 11´+25´+73´ Mikeska, 19´+50´+78´ Holčík – 21´ Daňhel, 36´+80´ Polášek; Diváci: 85

KEN Veselí nad Moravou – Vnorovy B 5:3 (3:0)
Branky: 17´ Kohoutek, 38´+44´ Sedlář, 76´ Runkas, 78´ Polách – 48´ Vajdík, 63´ Kubica, 80´ Třináctý; Diváci: 90