Hraje se o víkendu – program a výsledky (3.-4.10.2020)

Přinášíme přehled mistrovských zápasů hraných o víkendu ve dnech 3.-4. října 2020. Začátek odpoledních zápasů je stanoven na 15:00 hodin.

SOBOTA 3.10.2020

Divize D

Hodonín – Tasovice 2:2 (2:1)
Branky: 4´ Švantner, 11´ Petrák2´ Lapeš P., 90´ Paul ; ČK: 45´ Čech (Hodonín); Diváci: 50

Divize E

Bzenec – Nové Sady 3:2 (0:1)
Branky: 50´+55´ Ševčík, 70´ Kasala – 29´ Rus, 47´ Drábek; Diváci: 50
V 53.minutě nedal Bzenec penaltu

Krajský přebor

Mutěnice – Líšeň B 2:0 (1:0)
Branky: 21´ Čepil, 65´ Maršálek H.; Diváci: 100

Moravský Krumlov – Ratíškovice 1:2 (0:2)
Branky: 68´ Machotka – 34´ Dobeš, 38´ Marcián; Diváci: 49

1.A třída, sk. B

Veselí nad Moravou – Rohatec 4:0 (3:0)
Branky: 5´+14´+31´+90´ Vaďura; Diváci: 45

Lednice – Milotice 6:1 (3:1)
Branky: 1´ Kacr, 3´+24´ Pálka, 73´ Netopilík, 81´+89´ Pospiš – 20´ Macánek; Diváci: 45

1.B třída, sk. C

Vacenovice – Velké Bílovice 3:2 (2:0)
Branky: 10´+24´+76´ Vašek – 73´ Mokruša, 80´ Bucňák; Diváci: 49

Šardice – Uhřice 3:0 (0:0)
Branky: 50´ Malyjurek, 75´+89´ Valenta; Diváci: 49

Okresní přebor 

Hroznová Lhota B – Žarošice 6:0 (1:0)
Branky: 27´ Lipčík M., 52´+69´ Náhlík, 57´ Pravda, 86´ Vaverka, 89´ Kutaj; Diváci: 50

III.A třída

Nesyt Hodonín – Lužice 2:1 (2:0)
Branky: 25´ Šuga, 37´ Gertner – 62´ Pavlík; Diváci: 65

Ratíškovice B – Vracov 2:1 (1:0)
Branky: 24´ Marcián, 46´ Šťastný – 75´ Žandovský M.; Diváci: 40

III.B třída

Ježov – Sobůlky 1:2 (1:1)
Branky: 4´ Vajgara – 33´ Petula M., 65´ Bátora; Diváci: 40

Ždánice B – Žeravice 0:2 (0:0)
Branky: 51´ Glos, 80´ Farmačka; Diváci: 40

Vřesovice – Kostelec 4:5 (3:2)
Branky: 11´+36´ Možíš L., 16´ Čech, 90´ Donátek – 25´+67´ Kolaja, 44´ Šalomoun, 70´ Bahynka, 85´ Lochman; Diváci: 40

III.C třída

Moravský Písek – Velká nad Veličkou B 4:1 (1:1)
Branky: 12´+63´ Stuchlík, 53´ Kuban, 69´ Kyjovský – 25´ Rybníkář; Diváci: 25

Vnorovy B – Suchov 7:2 (4:0)
Branky: 14´+26´+28´ Polách, 40´ Kubica, 59´+66´ Studnička, 62´ Knotek – 56´ Sup, 78´ Janeska ; Diváci: 50

Tvarožná Lhota – Hrubá Vrbka 2:2 (0:0)
Branky: 50´ Holubík, 66´ Sporysz – 53´+78´ Peprna; Diváci: 50


NEDĚLE 4.10.2020

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Pačlavice/Dětkovice 5:2 (1:2)
Branky: 23´ Škopík, 50´+74´ Lipčík P., 85´ Červenka, 89´(PK) Radmil – 6´ Grepl, 12´ Doležel; Diváci: 45

Dubňany – Velké Pavlovice 1:0 (0:0)
Branka: 84´ Sviták; Diváci: 46

1.B třída, sk. C

Valtice – Kozojídky 2:0 (0:0)
Branky: 54´+70´ Florus; Diváci: 49

Blatnice – Kyjov 3:3 (2:1)
Branky: 39´ Janík, 45´ Zámečník, 58´ Jegla – 25´ Macek, 57´ Hynčica, 67´ Polášek; Diváci: 49

Ždánice – Strážnice 3:3 (1:3)
Branky: 14´+53´ Snášel, 66´(PK) Marčík – 14´ Harašta, 16´+44´ Paška; Diváci: 100

Kněždub – Přibice 1:5 (0:3)
Branky: 65´ Grabec R. – 24´ Nguyen, 41´ vlastní (Smištík), 43´ Nevěděl, 63´ Janíček, 80´ Schimmerle; Diváci: 50

Okresní přebor 

Lipov – Vlkoš 3:2 (2:1)
Branky: 15´+89´ Čerešňák M., 20´ Škopík – 12´ Otruba B., 60´ Slavíček; Diváci: 45

Dambořice – Dolní Bojanovice 0:0 

Mikulčice – Nenkovice 0:6 (0:3)
Branky: 6´ Reigl, 17´ Kováč, 39´ Zálešák, 73´ Raus, 83´ Stehno, 88´ Hotárek; Diváci: 50

Svatobořice – Petrov 5:1 (2:1)
Branky: 29´(PK) Varmuža, 44´ Pochylý, 56´+74´ Kačer, 80´ Maršálek – 11´ Macháček M.; Diváci: 50

Hovorany – Starý Poddvorov 2:3 (2:3)
Branky: 25´ Hudec, 39´ (PK) Stehlík R. – 18´+28´ Gertner, 33´ Kašík; Diváci: 48

Bukovany – Vnorovy 0:3 (0:3)
Branky: 15´ Bittner, 26´ Kočiš M., 45´ Janoušek; Diváci: 40

III.A třída

Milotice B – Násedlovice 2:1 (1:0)
Branky: 23´ Školař, 58´ Neduchal – 53´ Jankůj P.; Diváci: 45

Čejkovice – Prušánky 5:6 (1:4)
Branky: ; Diváci:

III.B třída

Žádovice – Bohuslavice 2:1 (1:1)
Branky: 38´ Valenta, 64´ Ryba – 8´ vlastní (Rotter); Diváci: 45

Archlebov – Věteřov 1:1 (0:1)
Branky: 65´ Němec – 40´ Kusák; Diváci: 35

Lovčice – Moravany 2:7 (1:3)
Branky: 28´ Matula, 52´ Horáček – 11´+24´ Buštík, 43´+50´+70´+86´ Vlachovský, 56´ Otáhal; Diváci: 30

III.C třída

Nová Lhota – KEN Veselí nad Moravou 1:5 (1:2)
Branky: 18´ Malár P. – 25´ Polách, 35´ Kohoutek, 63´ Runkas, 65´ Kuryviál, 71´ Páč; Diváci: 40

Těmice – Louka 6:1 (5:0)
Branky: 21´ Šik, 28´+38´ Uhlíř, 32´ Vítek, 34´vlastní (Těthal), 70´ Janás – 52´ Škodák; Diváci: 45

Domanín – Radějov 1:1 (1:0)
Branky: 7´ Polášek – 90´ Šmach; Diváci: 48