Hubené výhry Mikulčic B, Milotic B a Nesytu

Tři sobotní duely ve III.A třídě přinesly pouze pět branek a dvakrát stačil na výhry jen jeden gól. Na soupeřově hřišti uspělo béčko Milotic, domácí tvrz ubránily Mikulčice B i hodonínský Nesyt.

III.A třída – 5.kolo

Baník Mikulčice B – Baník Lužice 1:0 (0:0)
Branka: 47´ Šebestík. Rozhodčí: Zámečník. ŽK: Kuchárek – Kokeš. Diváci: 80

Vyrovnaný duel dvou týmů z horní poloviny tabulky rozhodla jedna přesná trefa. Dvě minuty po zahájení druhé půle rozhodl zápas Šebestík. Rezerva Mikulčic si připsala třetí výhru v sezóně, Lužice naopak potřetí prohrály.

Nesyt Hodonín – SK Čejč 1:0 (0:0)
Branka: 46´ Uřičář. Rozhodčí: Voříšek. ŽK: Toman, Vavřík, Semotán (vš. Nesyt). Diváci: 50

Nesyt po nečekané a vysoké porážce v Miloticích (6:1) opět zabral a v domácím prostředí udolal Čejč. Nepovedené středeční pohárové utkání hodili domácí za hlavu a znovu brali tři mistrovské body za hubenou výhru. Vítěznou branku vstřelil krátce po zahájení druhého poločasu Uřičář.


SK Vacenovice B – FK Milotice B 1:2 (0:1)
Branky: 71´ vlastní (Neduchal) – 14´ Novák, 83´ Snopek. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Nešpor, Holeček – Gál, Mikéska, Novák, Kotásek. Diváci: 85

Zatímco v okresním poháru to Vacenovicím jde, ve III.A třídě se trápí. Ani čtvrtý zápas v sezóně jim první body nepřinesl. V sobotu střílely góly jen hostující fotbalisté. Po čtvrthodině se prosadil Novák.

Dvacet minut před koncem se trefil Neduchal do vlastní branky a bylo srovnáno. Vítěznou trefu zařídil v 83.minutě Snopek. Milotice se drží na čtvrtém místě, Vacenovice jsou poslední.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...