Béčko Milotic jde znovu do čela III.A třídy

Přetahovaná na čela III.A třídy i nadále pokračuje. Ve vedení se střídají rezervy Milotic a Mikulčic. Po sobotním vysokém vítězství se na první místo dostaly Milotice, které mají odehrán o jeden zápas více.

III.A třída – 21.kolo

FK Milotice B – Slavoj Rohatec B 6:1 (1:1)
Branky: 35´ Neduchal, 50´ Novák Š., 57´ Mikéska, 64´ Novák O., 67´+84´ Snopek – 20´ Kotásek P. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Brhlík, Hroudný – Tomšej. Diváci: 90

Milotice B: Lamáček – Střelecký, Neduchal, Budík, Měchura, Mikéska, Brhlík, Hroudný, Novák O., Snopek, Nedvědický J. (Nedvědický M., Kotásek, Novák Š., Klvaň, Vašulka)

Rohatec B:  Kovalčík – Kotásek J., Stanický K., Odehnal, Gerstberger, Trs, Tomšej, Stanický R., Kotásek P., Klimek, Kundrata (Příkopa, Vacenovský, Surovec, Snášel, Polášek)

Rezerva Milotic na dálku svádí boj o první místo s béčkem Mikulčic. Sobotní duel s Rohatcem nabídl vyrovnanou hru jen v prvním poločase, který skončil nerozhodně.

Po přestávce už góly stříleli jen domácí fotbalisté. Hosté však udeřili jako první a ve dvacáté minutě je poslal do vedení Pavel Kotásek.

O vyrovnání se postaral o čtvrthodiny později Neduchal. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Do druhé půle vstoupily lépe Milotice a po pěti minutách otočil výsledek Štěpán Novák.


Během dalších dvaceti minut se domácí prosadili ještě třikrát. Třetí gól vstřelil Mikéska, poté se trefil Ondřej Novák a chvíli po něm i Snopek.

Tentýž hráč pak výsledek zpečetil šest minut před koncem svou druhou brankou v utkání. Milotice se výhrou dostaly o bod na první místo.

Vrátit do čela se můžou Mikulčice, které čeká v neděli šlágr na hřišti třetích Násedlovic.

Další sobotní výsledky 

FC Vracov – SK Čejč 5:0 (2:0)
Branky: 2´+68´ Otépka, 20´ Polanský, 48´ Nygrýn, 72´ Říha Lukáš. Diváci: 70

SK Vacenovice – Nesyt Hodonín 3:1 (1:0)
Branky: 8´+85´ Krist, 61´ (PK) Holeček – 50´ Liščinský. Diváci: 50

[team_standings id=”4896″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...