III.A třída: Domanín se z Hodonína vrací s debaklem

Tradiční páteční předehrávku III.A třídy obstarali fotbalisté rezervního týmu Hodonína a soupeřem jim byl Domanín. Hosté na favorita nestačili, když inkasovali v sedmi případech. Hattrick zaznamenali Kováč a Stráník.

III.A třída – 14.kolo

FK Hodonín B – FK Domanín 7:1 (4:1)
Branky: 20´+44´+51´ Stráník, 23´+77´+80´ Kováč, 40´ Bureš – 44´ Daňhel. Rozhodčí: Ťok – Zima I., Čikl. ŽK: Polášek, Daňhel, Kocourek (vš. Domanín). ČK: 28´ Kocourek (Domanín). Diváci: 55

Hodonín B: Bidmon – Kotásek T., Šuga, Kováč, Linhart, Koneček, Bureš, Pochylý, Kotásek M., Vacenovský, Stráník (Sasínek, Gabčo, Ščevík)

Domanín: Vrablic – Klempíř, Trlida, Kmenta, Sedláček, Krahulec, Červinka, Polášek, Brož, Šimek, Hrobař (Píštěk, Kocourek, Řepa, Daňhel)

Hodonín v minulém kole ztratil dvoubrankové vedení v Násedlovicích a v zápase nakonec nebodoval, měl tedy co odčiňovat. Také Domanín v posledním hraném kole body nezískal, když prohrál ve Vlkoši hladce o tři góly.

Vzájemný duel začal lépe domácí výběr, který udeřil dvakrát během tří minut. Skóre otevřel ve 20.minutě Stráník a krátce po něm skóroval také Kováč.

Po necelé půlhodině musel předčasně do sprch hostující Kocourek, který se po dvou žlutých kartách vyfauloval a Domanín tak musel dohrával v deseti.

Toho dokázal Hodonín využít a třetí gól přidal pět minut před přestávkou Bureš. V závěru prvního poločasu diváci viděli ještě dva góly. Na straně domácích se podruhé trefil Stráník a za hosty pak Daňhel.


Po přestávce už přesně mířili jen hodonínští fotbalisté. V 51.minutě zkompletoval hattrick Stráník a zvýšil náskok na rozdíl čtyř branek.

V závěrečné čtvrthodince pak svého spoluhráče dorovnal Kováč, který dalšími dvě góly zpečetil vítězství lídra tabulky. Prosadil se v 77. a 80.minutě.

Hodonín na vlastním hřišti rozdrtil dalšího soupeře a pojistil si první místo v tabulce. Domanín zůstal po sedmé porážce v sezóně na sedmém místě.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...