III.A třída: Hodonínský Nesyt udolal poslední tým tabulky

V jediném sobotním zápase III.A třídy přivítal hodonínský Nesyt poslední béčko Svatobořic. Domácí tým se nakonec protrápil k výhře 3:2, o které rozhodl ve druhém poločase Uřičář.

III.A třída – 17.kolo

Nesyt Hodonín – Spartak Svatobořice/Mistřín B 3:2 (2:2)
Branky: 30´ Bimka, 36´ Sládek, 55´ Uřičář – 6´ Šalša L., 27´ Hoch. Rozhodčí: Ziman Igor. Bez ŽK. Diváci: 50

Nesyt: Valenta – Ondrovčík, Toman, Cupák, Král, Baják, Balko, Chramosta, Ševčík, Bimka, Štyglic (Sládek, Uřičář)

Svatobořice B: Vítek – Lipár, Dujmovič, Machač, Votrubec, Jagoš, Šťastný, Antoš, Lunga, Navrátil, Parák (Šalša L., Šalša P., Kůřil, Hoch)

V minulém kole oslabené Svatobořice inkasovaly ve Vracově třináct branek, o týden později už uhrály v Hodoníně velmi přijatelný výsledek a jen těsně prohrály.

Hodonínský Nesyt se od úvodních minut trápil, hosté jej dokonale překvapili a domácí výběr musel utkání otáčet, nakonec vítězství vydřel.

Už v šesté minutě poslal Spartak do vedení Lukáš Šalša a po půlhodině přidal druhou trefu hostujícího mužstva Hoch. Domácí byli zaskočeni a museli přidal na obrátkách.

Ještě do přestávky se jim podařilo výsledek srovnat. Ve 30.minutě snížil Bimka a za šest minut vyrovnat skóre přesnou ranou Sládek.

Po přestávce viděli diváci už jen jednu branku a rozhodnutí přišlo velmi rychle. Po deseti minutách druhé půle vstřelil vítězný gól Uřičář.

Na tuto situaci už Svatobořice zareagovat nedokázaly, přesto že jim zbývalo ještě dost času. Uhrály však na hřišti favorita příznivý výsledek. Nesyt výhrou poskočil na třetí místo.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...