III.B třída: Sobůlky nasázely oslabeným Lovčicím jedenáct branek

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sezónu zakončily drtivým vítěstvím a v tabulce skončí v nejlepší trojce. Sobůlky podruhé za sebou nedostaly gól a hladce přehrály v tabulce poslední Lovčice.

III.B třída – 22.kolo

Sokol SOBŮLKY – Sokol LOVČICE 11:0 (6:0)
Branky: 7´+33´+38´+62´ Dohnálek, 8´+56´ Bátora, 20´ Pluháček, 44´ Drápal, 59´+66´ Gajdoš, 82´ Lecian. Rozhodčí: Riedl. Bez ŽK. Diváci:75

Sobůlky: Kůřil – Špičák, Zeman, Fridrich, Vrbík, Vyhňák, Lecian, Drápal, Hrazdílek, Dohnálek, Buštík (Kostiha, Gajdoš, Petula, Vrtal, Bátora, Pluháček)

Lovčice: Gacko – Stach, Mokrý, Pintera, Skládaný, Fronek, Čadílek P. ml., Kotík, Čadílek P. st.

Hosté z Lovčic k utkání přijeli pouze s devíti hráči a proti plné sestavě domácího výběru byli prakticky bez jakýchkoliv šancí.

O výsledku rozhodl již první poločas, který Sobůlky vyhrály rozdílem šesti branek. Další vývoj zápasu byl už pouze otázkou výše skóre.

Po změně stran přidali domácí další pět branek a utkání lehce dovedli do vítězného konce. Na kanonádě se nejvýrazněji podílel Marek Dohnálek, autor čtyř gólů. Dvakrát se trefili Bátora a Gajdoš, po jedné trefě pak přidal Pluháček, Drápal a Lecian.

Další sobotní výsledky 

Sokol Želetice – Sokol Vřesovice 3:0 (0:0)
Branky: 68´ Macourek, 79´ Beker, 90´ Šťastný. Rozhodčí: Zima Igor. Diváci: 60

Sokol Bohuslavice – SK Kostelec 1:0 (0:0)
Branka: 86´ Balajka. Rozhodčí: Zálešák. Diváci: 40

[team_standings id=”9655″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...