III.B třída: Želetice si vyšláply na vedoucí Moravany

Překvapivý výsledek se zrodil v Želeticích, kde se ukázal vedoucí tým soutěže z Moravan. Domácí tým oslabené hosty po přestávce dvěma góly zlomil a připsal tři body po výhře 4:2.

III.B třída – 18.kolo

Sokol ŽELETICE – Slavoj MORAVANY 4:2 (2:2)
Branky: 7´+85´ Kostiv, 12´ Křižka, 70´ Macourek – 26´+38´ Jašíček. Rozhodčí: Rotter. ŽK: Lukáš – Záhumenský. Diváci: 60

Želetice: Šimeček Mich. – Skalický, Koutný, Čureja, Kostiv, Macourek, Šťastný, Křižka, Pánek, Šimeček Mar., Zálešák Mat. (Mikeska, Křůmal, Lukáš, Pelikán, Zálešák Mar., Pánek)

Moravany: Zelinka – Macháček, Bařina, Seďa, Pintera, Jašíček, Merta, Kalinec, Záhumenský, Zbořil, Malota (Zýbal)

Vedoucí Moravany přijely do Želetic pouze s dvanácti hráči, přesto byli favoritem utkání. Domácí však soupeře dokonale zaskočili a po necelé čtvrthodině vedli o dva góly.

Jako první překonal hostujícího brankáře Kostiv, jenž se trefil v sedmé minutě. Ve 12.minutě přidal druhý gól do sítě Moravan Křižka a Želetice byly na koni.

Do přestávky ale bylo srovnáno. Ve 26.minutě snížil Jašíček a tentýž hráč pak o dvanáct minut později srovnal na 2:2. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu.

Vítěznou branku si připsal v 70.minutě padesátiletý Macourek a pět minut před koncem zpečetil výsledek Kostiv, svojí druhou trefou v utkání.

Želetice předvedly bojovný výkon a proti lídru soutěže zaslouženě zvítězili.

Další sobotní výsledek

Sokol Vřesovice – Sokol Věteřov 3:2 (2:0)
Branky: Možíš, Bilíček, Machala – Pintera (PK), Cenkner

[team_standings id=”9655″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...