III.C třída: Oslabený Moravský Písek v Tasově dostal pětku

Zápas 17.kola III.C třídy mezi prvním a sedmým týmem tabulky byl hladkou záležitostí lídra z Tasova, který Moravskému Písku nasázel pět branek.

III.C třída – 17.kolo

Sokol HROZNOVÁ LHOTA B – FC MORAVSKÝ PÍSEK 5:0 (2:0)
Branky: 37´+75´ Bartošek Tomáš, 39´+57´ Bíla Petr, 78´ Pavlica Michal. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Lipčík, Neumann – Šmahaj. Diváci: 80

Hr. Lhota B: Jurásek – Suchý, Kolacia, Lipčík, Uher, Kašpárek, Bíla O., Bartošek, Smetka, Neumann, Frolek (Náhlík, Martinek, Jegla, Bíla P., Pavlica Mich., Pavlica Mir.)

Mor. Písek: Vašík – Dulovecz T., Janás, Křivánek M., Chamrád, Křivánek D., Mička, Štěpáník, Sotolář, Šmahaj, Dulovecz M. (Stuchlík)

Oslabený Moravský Písek zavítal do Tasova pouze s dvanáctkou hráčů a na bodový zisk pomýšlet nemohl. Zkušený domácí tým utkání ovládl a pojistil si první místo v tabulce.

Na první gól se čekalo až téměř do závěru prvního poločasu, navíc padly dva v krátkém sledu. Skóre otevřel ve 37.minutě Bartošek a za dvě minuty zvyšoval Petr Bíla.

Do kabin odcházeli spokojenější domácí fotbalisté s dvoubrankovým náskokem. Také po přestávce držel Moravský Písek s favoritem krok a další gól inkasoval až po hodině hry, podruhé se trefil Petr Bíla.

Čtvrthodiny před koncem se rovněž podruhé zapsal do listiny střelců Bartošek a chvíli po něm zpečetil výsledek pátou brankou Tasova Michal Pavlica.

Hosté se na hřišti střelecky trápili a domácího gólmana překonat nedokázali. Po osmé porážce v sezóně zůstali na sedmém místě.

Další sobotní výsledky

SK Vacenovice B – FK Suchov 3:3 (1:2)
Branky: 6´ Školař, 56´ Šťavík, 69´ (PK) Lunga – 34´ Zemčík, 42´ Mikeska, 53´ Holčík. Rozhodčí: Zima Jakub. Diváci: 80

Agro Vnorovy B – Kordárna Velké nad Veličkou B 3:4 (1:3)
Branky: 41´ Studnička, 72´ Polách, 79´ Kočiš – 9´+27´ Kurečka, 35´ Jagoš, 56´ Vašíček. Rozhodčí: Zima Zbyněk. Diváci: 50

[team_standings id=”4988″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]