III.liga dorostenek: Ve Vlkoši hrály juniorky 5+1 10. kolo

V neděli v 9:30 si to rozdaly o další body v SR 2017 /18 dorostenky TJ Vlkoš, Nesytu Hodonín a Sk Líšně, zápasy rozhodoval p. Řičica. Pro mnohé je to možná novinka, ale ano i holky hrají fotbal a mají i své soutěže.

Vlkoš – Nesyt Hodonín 15:1 (8:0)

K prvnímu zápasu nastoupily domácí dívky Vlkoše proti děvčatům Nesytu Hodonín. Zápas dopadl celkem jednoznačně pro domácí 15:1, když za Vlkoš skórovaly všechny hráčky z pole. Dívky Nesytu vykázaly v zápase mírný herní posun a podařilo se jim zaslouženě vsítit čestný gól.

Sestava Vlkoš: Sležková Julie- Koplíková Lenka, Podráská Soňa, Horňáčková Eva, Slováková Nikol, Polešovská Jana,  Dohnálková Lucie, Strmisková Monika.

Sestava Nesyt Hodonín: Jablonická Sára, Labudová Adriana, Preguzová Nela, Jordánová Natálie, Hujňáková Sára, Danielová Veronika, Bartošová Pavlína, Šimková Veronika, Juvová Sabina, Tranová Zuzana,

Nesyt Hodonín- SK Líšeň 4:6 (3:4)

Další zápas byl soubojem hráček Nesytu Hodonín a SK Líšně – zápas byl nahoru a dolů. Nejprve to vypadalo jako záležitost pro Líšeň, pak holky Nesytu do poločasu téměř srovnaly, nakonec ale Líšeň strhla vítězství na svou stranu. Je hrozně hezké vidět, jak se holky radují s každého gólu.

Sestava Líšeň: Haklová Nikola – Šimíčková Tereza, Růžičková Hana, Vondřejcová Tereza, Vlčková Carolin, Klimešová Adéla, Bednářová Aneta, Hetsko Yuheniya, Němcová adéla, Tomanová Sarah.

Vlkoš – Sk Líšeň 13:2 (6:1)

V posledním nedělním zápase Vlkoš zdolal  SK Líšeň 13:2. Za Vlkoš skórovala všechna děvčata včetně gólmanky, a to z toho důvodu, že tento post si postupně zkoušejí všechny hráčky.

Sedmadvacet mladých fotbalistek dostalo šanci si zasportovat, není to moc ale …. . V zápasech byly vidět začátečnické chyby, ale i brilantní akce na jeden dotek ze skvělým zakončením, které bychom asi rádi všichni viděli i ve „velkém fotbale“. Nejpodstatnější je, že se o dívky, které mají rády fotbal někdo stará a holky se mohou sportovně realizovat, nebo ne?

3. liga dorostenek Morava 5+1 sk. C

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Vlkoš 8 8 0 0 130:9 24
2 Líšeň 8 3 1 4 25:75 10
3 Hodonín 8 0 1 7 11:82 1

 Připravil: Josef Novosad

Mohlo by se vám líbit...