Jedenáct branek nabídl zápas ve Svatobořicích

Debaklem skončil zápas Kostelce ve Svatobořicích. Hosté sice vstřelili tři branky, ale sami jich inkasovali osm. Střelecky vynikl zejména Zdeněk Koch, autor hattricku.

Okresní přebor – 7.kolo

Spartak Svatobořice/Mistřín – SK Kostelec 8:3 (4:1)
Branky: 8´ Toman, 10´ Pazderka, 34´ Lunga D., 39´+68´+85´ Koch, 84´ +88´ Šalša –  44´+53´ Horák Dušan, 55´ Křižka. Rozhodčí: Janík – Vavřinová. ŽK: Lunga L. – Horák David, Horák Dušan. Diváci: 100

Svatobořice: Dvořák – Koch (89´Neduchal), Varmuža, Šimeček (54´ Kačer), Pekárek, Michna (64´ Vrtal), Pazderka (88´ Navrátil), Lunga D., Šalša (89´ Sklenář), Lunga L., Toman

Kostelec: Šalamoun – Borkovec, Dohnal (23´ Macek), Křižka, Horák David (85´ Blatecký), Kvaltin F., Kučera, Horák Dušan, Talaš (72´ Veleba), Kvaltin J., Kotásek

Domácímu týmu se povedl výborný vstup do utkání a už po deseti minutách vedl o dvě branky. Jako první se prosadil v osmé minutě Toman a krátce po něm skóroval také Pazderka.

Spartak byl při chuti a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Na rozdíl tří branek zvyšoval David Lunga a čtvrtou trefu následně přidal Koch.

Až za tohoto nepříznivého stavu se dokázali prosadit také hostující fotbalisté a Dušan Horák krátce před přestávkou snížil na 4:1.

T-shock

Vstup do druhého poločasu tentokrát vyšel Kostelci, který se díky brankám Dušana Horáka a Křižky vrátil zpět do zápasu a v 55. minutě už to bylo jen o gól.

Uklidnění do domácích řad přinesl v 68. minutě svou druhou brankou v zápase Koch. Posledních pět minut zápasu pak bylo v režii Svatobořic, který ještě přidaly další tři trefy.

Dvakrát se mezi střelce zapsal Šalša a hattrick završil Koch. Spartak svého soupeře roznesl v poměru 8:3 a udržel si druhou příčku v tabulce.

Mohlo by se vám líbit...