Ježov otočil v Želeticích, Moravany a Ždánice B vítězně

Také B skupina III.třídy měla na programu tři sobotní zápasy. Domácí prostředí si uhlídaly Moravany a také rezerva Ždánic. Slibně rozehrané utkání nedokázaly dovést do vítězného konce Želetice.
I
II.B třída – 7.kolo

Slavoj Moravany – FK Domanín 3:1 (0:1)
Branky: 69´+90´ Jašíček, 73´ Zýbal – 36´ Daňhel. Rozhodčí: Bittner. ŽK: Buštík – Daňhel. Diváci: 50

Hosté udeřili ve 36.minutě, kdy je poslal do vedení Daňhel. Náskok jedné branky drželi až do 69.minuty, kdy vyrovnal Jašíček.

O čtyři minuty později už Slavoj vedl, prosadil se Zýbal. Definitivní podobu výsledku dal v poslední minutě Jašíček, pro kterého to byla druhá trefa v utkání.

Kovo Ždánice B – Sokol Bohuslavice 4:2 (3:0)
Branky: 25´ Strmiska, 32´ Kořínek, 36´ Janouškovec, 75´ Štipčák – 68´+87´ Vykouk Radek. Rozhodčí: Zima Jakub. ŽK: Vykouk R. (Bohuslavice). Diváci: 60

Ve Strážovicích, kde hraje své zápasy béčko Ždánic, padlo šest branek. Kovo o své výhře rozhodlo třemi góly v prvním poločase. Do střelecké listiny se zapsali Strmiska, Kořínek a Janouškovec.

Po změně stran přidal čtvrtou branku Štipčák. Hosté dokázali odpovědět Radkem Vykoukem, který zařídil obě branky.


Sokol Želetice – Vlast Ježov 2:3 (1:0)
Branky: 34´ Čureja, 54´ Mikeska – 58´ Kozák, 59´  Vajgara, 83´ Ingr. Rozhodčí: Hrbáček. ŽK: Svatoň – Zelinka. Diváci: 40

Druhý tým tabulky se v Želeticích pořádně trápil. Domácí mužstvo mělo utkání velmi dobře rozehráno, když po brankách Čureji a Mikesky vedlo 2:0.

Ježov ale dokázal zabrat a výsledek otočit. Během krátké chvíle skórovali Kozák s Vajgarou a bylo srovnáno. Vítěznou branku si připsal sedm minut před koncem Ingr.

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...