Jiskra porazila sestupující Podivín

Poslední domácí utkání čekalo na hráče Strážnice, kteří se v neděli představili proti poslednínu Podivínu.

I.B třída sk. C – 25. kolo

Jiskra Strážnice – Podivín 2:0 (1:0)
Branky: 33´ Harašta, 46´ Lípa Rozhodčí: Holešovský – Kubec, Malík Delegát: Richtr ŽK:Chlud – Michal, Dvořák, Pohanka, Stojkovič, Jager Diváci: 150

Strážnice: Píža – Polách, Lípa, Čech, Soukup, Hadač, Zajíček (72´ Vávra), Chlud (85´ Běloch), Paška (63´ Černoch), Mašina, Harašta

Podivín: Lucký – Čejka, Michal, Dvořík, Pešl, Pohanka, Švestka, Fric (19´ Jager), Dohnal, Řezníček, Stojkovič

Poslední zápas před svými diváky sehráli hráči Strážnice, kteří jen na poslední chvíli uprchli sestupovým vodám. V zápase s posledním Podivínem tak mohli zakončit sezonu v I.B třídě před svými diváky.

Brankový účet zápasu byl otevřen po 33 minutách, když se dokázal prosadit domácí Harašta, který svým zakončením nedal brankáři hostí šanci.

T-shock

Na druhou branku si musela slušná divácká kulisa počkat až do druhého poločasu, domácí Štěpán Hadač našel ve vápně hlavičkujícího Lípu, který překonal podruhé brankáře hostů a zvýšil náskok Strážnice.

Během ostrého druhého poločasu, kdy bylo hned 5 hráčů z Podivína potrestáno žlutou kartou, další branky nepadali a tak se 150 diváků muselo smířit (a radovat) z výhry Strážnice 2:0.

Díky důležitým třem bodům se hráči Jiskry dostávají na průběžné 10. místo, v posledním kole letošní sezony zamíří na hřiště prvních Milotic.

You may also like...