Kněždub doma přejel “B” tým Břeclavi

Hodně nepovedené utkání má za sebou rezervní tým Břeclavi, který v Kněždubu nedokázal dát branku a sám jich šest inkasoval.

1.B třída, sk. C

Sokol Kněždub – MSK Břeclav B 6:0 (3:0)
Branky: 30´+41´ Janík, 37´ vlastní (Trčka), 67´ Grabec R., 68´ Zelinka, 82´ Bíla. Rozhodčí: Lazar – Šišma, Zámečník. ŽK: Zelinka – Čapka, Svoboda. Diváci: 80

Kněždub: Hudeček – Smištík, Lukáš, Rýpar, Chromeček (46´ Bíla), Grabec L., Petrucha, Grabec R. (83´ Sasín), Grabec D., Janík, Zelinka

Břeclav B: Šurkala – Čapka, Ševela, Vukič, Kriston, Zonyga, Konečný, Trčka, Mlátilík, Svoboda

Oslabení hosté přijeli do Kněždubu pouze s deseti hráči a na jejich výkonu to bylo hodně znát. Přesto dokázali s domácími držet krok.

První gól utkání přišel až po půlhodině hry, kdy Janík prostřelil hostujícího brankáře. O sedm minut později zamířil do vlastní branky Trčka a bylo to o dva góly.

Hosté inkasovali před odchodem do kabin ještě jeden gól. Třetí zásah Kněždubu obstaral znovu Janík a stanovil poločasový výsledek na 3:0.

Ani po přestávce se obrat hry nezměnil. Břeclav se držela více než dvacet minut než znovu inaksovala. V 67.minutě zvyšoval Roman Grabec a chvíli po něm se trefil i Zelinka.

Hostům se čestné branky docílit nepodařilo, navíc osm minut před koncem dostali ještě jeden zásah. Bíla uzavřel na konečných 6:0.

Kněždub tak duel dvou sousedů v tabulce zvládl o poznání lépe a připsal si třetí vítězství v sezóně. Rezerva Břeclavi čeká na výhru již tři kola.

Kněždub (v bílém) dal zapomenout na nevydařené derby z minulé kola na půdě Kozojídek.

You may also like...