Kontumace dorostenců Kostelce, Čechovský a Ondroušek 3 zápasy stop

DK OFS Hodonín vynesla tresty za poslední hrací víkend okresních soutěží. Tři soutěžní zápasy si nezahrají Vít Čechovský (Hodonín B) a Daniel Ondroušek (Hovorany). Kontumační porážku zapsal dorost Kostelce za nenastoupení k utkání.

DK tresty

SK Kostelec kontumace zápasu + pokuta 2000 kč

Oddíl Kostelec/Kyjov B je vinen disciplinárním přečinem Nenastoupení družstva k utkání podle § 56 odst.2 Disciplinárního řádu (dále je „DŘ“) Fotbalové asociace České republiky (dále jen „FAČR“), který spáchal dne 26.10.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním, a totím, že se provinily dle §56 odst.2 DŘ FAČR nenastoupením k soutěžnímu utkání bez závažných důvodů za což se oddílu Kostelec/Kyjov B podle § 36, odst. 1 DŘ FAČR uděluje trest kontumace utkání 3:0 ve prospěch družstva Hovorany/Nenkovice a dle §56 odst.1 a dle RS článek 24 1b uděluje finanční pokutu ve výši 2000,Kč, která bude řešena sběrnou fakturou klubu SK Kostelec z.s.

Michal Hanák (KEN Veselí nad Moravou) – pokuta 500 kč

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle§ 46, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“),
který spáchal dne 27.10.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím,
že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 12´ obdržel I ŽK za NCH zmaření slibně se rozvíjející útočné akce soupeře podražením v souboji o míč v nepřerušené hře a ve 34´ obdržel II ŽK a následně ČK za NCH ­ bezohledné podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepř.hře., za což se proviněnému podle § 46, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 500 kč dle RS OFS Hodonín čl. 23/13 , který bude řešen přes sběrný účet klubu TJ KEN Veselí nad Moravou z.s.

Daniel Ondroušek (Hovorany) – 3 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem tělesné napadení podle § 48, odst. 3 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále je „DŘ FAČR“), který spáchal dne 25.10.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním, a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když v 56´ obdržel ČK HNCH ­ udeření loktem do soupeře v nepřer. hře bez snahy hrát míčem, za což se proviněnému podle § 48, odst. 1 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zastavení závodní činnosti na 3 SU NEPO.

Vít Čechovský (Hodonín B) – 3 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem tělesné napadení podle § 48, odst. 3 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále je „DŘ FAČR“), který spáchal dne 25.10.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním, a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když v 56´ obdržel ČK za kopnutí soupeře ze strany v přerušené hře ­oplácení, za což se proviněnému podle § 48, odst. 1 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zastavení závodní činnosti na 3 SU NEPO.