Kováč z Nenkovic si nezahraje pět zápasů

DK OFS Hodonín vynášela tresty z minulého soutěžního kola. Nejhůře dopadl Peter Kováč (Nenkovice), který za své vyloučení v zápase v Moravanech vyfasoval stopku na pět zápasů + pokutu 1000 kč.

Peter Kováč (Sokol Nenkovice) – 5 SU

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, kritika AR1 s hanlivími výrazy: ty pičo jedna vymrdaná, proč to nezvedneš ty pičo jedna vyjebaná. Zmrde jeden zkurvený. Při obdržení ČK při odchodu z hřiště vyhrožoval AR1, že až skončí zápas že si na něho počká. Poté opustil hřiště.

Po druhé žluté kartě byl vyloučen v zápase Starý Poddvorov – Kozojídky domácí Ondřej Veselský, který bude stát dva zápasy.

Ondřej Veselský (Starý Poddvorov) – 2 SU

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1. ŽK – Projevy nespokojenosti a protestování. Projev nespokojenosti, protestování – kritika R v PH bez hanlivých výroků se slovy: “To si děláš srandu, co to pískáš?!” 2. ŽK + ČK – NCH – podražení soupeře z boku v souboji o míč v NH.Se stopkou na jeden zápas pak od disciplinární komise odešli Petr Jetelina (Želetice) a Jakub Nygrýn (Vracov).

Petr Jetelina (Sokol Želetice) – 1 SU 

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, První žlutá karta po faulu z boku v souboji o míč, druhá žlutá karta v pokutovém území v souboji o míč z boku v nepřerušené hře, červená karta za druhou žlutou kartu.

Jakub Nygrýn (FC Vracov) – 1 SU

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, SH zmaření zjevné brankové příležitosti.

Mohlo by se vám líbit...