Kozojídky dále kralují OP, dnes porazily Lipov

K velké ofenzivní bitvě se schylovalo v Kozojídkách, na místní hřiště přijel v rámci derby OP tým Lipova. Zápas však nabídl jen dva góly, které navíc padly již v první půli.

Okresní přebor – 22. kolo

SK Kozojídky – Sokol Lipov 2:0 (2:0)
Branky:  18´ + 23´ Březina Rozhodčí: Janík Dominik – Kalivoda Ondřej, Horňáček Kamil Delegát: Vajdík Marek ŽK: Bíla O., Březina – Škopík D., Škopík P. Diváci: 150

Kozojídky: Grombíř – Bíla O., Bíla P., Slovák, Nekarda, Bančák (89´ Hanzelka T.), Březina, Kurečka (58´ Vítek), Fury, Matuška (78´ Lacek), Hrbek

Lipov: Masaryk – Pavlas, Dohnal, Nikel, Urbánek, Maňák, Mlýnek, Kučera, Škopík P., Škopík D., Jagoš

Nejen, že bylo cílem domácích zvítězit a přiblížit se postupu, již dnes mohli pokořit hranici sta vstřelených branek v jedné sezoně.

Útok na milník začal okamžitě, Ondřej Březina ukázal své umění a čich na branky a v 18. minutě si připsal další úspěšný zásah v sezóně.

Neuběhlo ani pět minut, když domácí příznivci jásali opět. Březina podruhé překonal brankáře Masaryka a Kozojídky se po první půli odnesly vedení 2:0.

T-shock

Po změně stran již další branky i přes šance nepadaly, hranice 100 vstřelených branek tak pokořena není, aktuálně počin je 99 branek.

Kozojídky se však výraznou mírou přiblížily k zisku prvenství v OP a tedy i postupu do vyšší soutěže.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...