Kozojídky uspěly v Nenkovicích a postupují do kraje

Tolik potřebnou výhru fotbalisté Kozojídek nakonec ubojovali na hřišti v Nenkovicích. Vítězství se nerodilo lehce, ale přišlo. Za vítěze se trefili Hrbek a Slovák.

Okresní přebor – 23.kolo

Sokol Nenkovice – SK Kozojídky 0:2 (0:1)
Branky: 43´ Hrbek, 66´ Slovák. Rozhodčí: Janík. ŽK: Kurečka (Kozojídky). Diváci: 90

Nenkovice: Schöfr – Černohorský, Válek V., Kováč, Pospíšil D., Zálešák Mat. (80´ Zálešák Mar.), Kopčil, Mikeska (69´ Kuchař), Zálešák P., Válek P., Polcr (46´ Raus)

Kozojídky: Grombíř – Bíla O., Gloza, Bíla P., Slovák, Nekarda, Bančák, Březina (66´ Vítek), Kurečka (80´ Matuška), Fury, Hrbek

Poslední krok bývá nejtěžší o tom se přesvědčili fotbalisté Kozojídek. Ti věděli, že Vnorovy dopoledne zvítězily  v Sobůlkách a tudíž museli také bodovat.

Případná výhra by jim dávala jistotu postupu. V Nenkovicích to tak jednoduché neměli a domácí je drželi na dostřel.

Přesto to byli hosté, kteří krátce před přestávkou udeřili a netradiční střelec Hrbek poslal favorita do vedení.Náskok jednoho gólu bývá většinou ošidný a stát se může cokoliv. Sokol se sice snažil, ale na soupeře vyzrát neodkázal.

Pojistka přišla v 66.minutě a zařídil ji Slovák. Kozojídky tak byly necelou půlhodinu od postupu do nejnižší krajské soutěže.

Náskok o dva góly už si hosté pohlídali a po závěrečném hvizdu mohli začít slavit vítězství v okresním přeboru a hlavně vytoužený postup.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...