Krajský pohár: Mutěnice postupují do semifinále

Fotbalisté Mutěnic ve středu odehráli čtvrtfinále Krajského pohárů JmKFS proti Krumvíři. Zápas nabídl šest branek a vítězný gól vstřelil v 73.minutě střídající Patrik Lamáček.

Čtvrtfinále poháru JmKFS

FK MUTĚNICE – SK KRUMVÍŘ 4:2 (2:1)
Branky: 10´ Maršálek, 26´ Koštuřík, 73´ Lamáček P., 82´ Čepil – 21´ Michna, 66´ Ondroušek T.. Rozhodčí: Budovič – Musil, Riška. ŽK: Čepil – Mokrý, Michna, Ondroušek T. Diváci: 160

Mutěnice: Konečný – Čepil, Kupčík, Benešovský, Weigl, Koštuřík, Drápal (82´ Lamáček F.), Bíza M., Doležal M. (61´ Lamáček P.), Koplík, Maršálek

Krumvíř: Doležal A. (82´ Petráš) – Mokrý, Svoboda (46´ Borovička), Němeček (43´ Riedl), Michna, Ondroušek T., Kobylka (83´ Ondroušek D.), Zvonič, Kmeť, Bíza P. (80´ Charvát), Adamec

Po sobotní snadné výhře nad předposledním Tišnovem (5:0) nastoupily Mutěnice ke čtvrtfinálovému duelu Krajského poháru proti Krumvíři.

Na podzim se oba soupeři utkali v KP a úspěšné byly Mutěnice, které zvítězily 2:1. Také tento pohárový zápas patřil “Vinařům”.

Domácí se dostali do vedení už v 10.minutě, kdy se dokázal trefit Maršálek. Vyrovnání přišlo o deset minut později a jeho autorem byl Michna.

Do kabin ale nakonec odcházely Mutěnice s jednobrankovým vedením, které stanovil v 26.minutě kapitán Koštuřík. Hosté dokázali po přestávce ještě jednou vyrovnat.

V 66.minutě vrátil výsledek do nerozhodného stavu Tomáš Ondroušek. To však bylo ze strany Krumvíře vše a další góly už dávali jen domácí fotbalisté.

Vítěznou branku vstřelil v 73.minutě střídající Patrik Lamáček a pojistku přidal osm minut před závěrečným hvizdem Čepil. Mutěnice zvítězily 4:2 a zahrají si semifinále.

Další výsledky čtvrtfinále

Lipovec – Rousínov 1:2 (0:1)

Znojmo – Start Brno 1:8 (0:2)

Bosonohy – Bohunice (hraje se 8.5.2019)

You may also like...