Kyjov doma prohrál gólem z penalty

V sobotu dopoledne nastoupil v domácím prostředí Kyjov proti Rakvicím. Hosté v utkání dvakrát vedli a nakonec dovedli zápas do vítězného konce. Rozhodl pokutový kop čtvrthodiny před koncem.

1.A třída, sk. B

FC Kyjov 1919 – SK Rakvice 1:2 (1:1)
Branky: 44´ Kuchař – 14´ Kadrnka, 75´ Havlena (PK). Rozhodčí: Licek – Knecht, Blažek. ŽK: Dulovecz T. – Pátek. Diváci: 50

Kyjov: Měchura – Dulovecz T., Bartoň Z., Kuchař, Kůřil (60´ Bartoň M.), Vajdík, Riedl, Bochýnek (46´ Svoboda (72´ Macháček)), Klimeš, Čada, Dulovecz M.

Rakvice: Strýček – Singer, Prachař (64´ Bílek), Rástočný, Kerel, Švásta, Havlena, Tesařík, Kadrnka (46´ Pátek), Kubiš, Nevěděl

V netradiční čas si na stadion našlo cestu sotva padesát diváků, kteří viděli vyrovnaný duel se šťastným koncem pro hostující výběr.

A byly to právě Rakvice, které se po necelé čtvrthodině dostaly do vedení. Měchuru v domácí brance prostřelil Kadrnka a hosté brzy vedli.

Už se zdálo, že Rakvice si hubený náskok přenesou i do druhé půle, ale krátce před přestávkou dokázal srovnat Kuchař. Poločas tak skončil nerozhodně 1:1.
Domácí Kyjov byl v roli favorita, ale s touto pozicí se nedokázal srovnat. Stejně jako minulý týden, kdy ztratil body s posledním béčkem Břeclavi.

Rozhodující okamžik se zrodil v 75.minutě, kdy nařízenou penaltu proměnil Havlena a Rakvice díky tomu braly všechny body.

Kyjov už se na odpověď nezmohl a v tabulce zůstal se ziskem 29 bodů na devátém místě. Tři body Rakvice vynesly jen dva body za kyjovské fotbalisty.

Mohlo by se vám líbit...