Kyjovu stačilo na tři góly Vacenovicím patnáct minut

Kyjovu se na domácím trávníku daří a vyhrál na něm i čtvrtý letošní zápas v 1.B třídě a znovu dal tři góly. Proti Vacenovicícím se ale dokázal prosadit až po přestávce, ale stačilo mu k tomu patnáct minut.

Vysokou porážku ze Strážnice se Kyjov pokusil odčinit domácím zápasem proti sousedním Vacenovicím. Na utkání si našla cestu zhruba stovka diváků a viděla vítězství kyjovských fotbalistů.

První poločas góly nepřinesl, na ty se čekalo až do začátku druhého poločasu. V 53.minutě otevřel skóre Macek, jenž úspěšně proměnil pokutový kop.

Za další tři minuty skóroval kyjovský kapitán Dufek a zvyšoval na rozdíl dvou branek. Divokou čtvrthodinku zakončil v 67.minutě třetím gólem za zády vacenovského brankáře Polášek.

Vacenovicím se ve zbývajícím čase nepodařilo vstřelit alespoň čestný úspěch a stejně se dařilo i Kyjovu. Zápas tak skončil domácím vítězstvím 3:0.

SOBOTA 12.9.2020

1.B třída, sk. C – 6.kolo

FC KYJOV 1919 – SK VACENOVICE 3:0 (0:0)
Branky: 53´(PK) Macek, 56´ Dufek, 67´ Polášek; Rozhodčí: Uher – Budovič, Marek; ŽK: Koplík, Hynčica, Dobeš – Vašek, Voříšek; Diváci: 105

Kyjov: Gebhart – Koplík, Bartoň Z., Kuchař (60´ Průdek), Bartoň M., Dufek (75´ Dobeš), Polášek, Bochýnek, Hynčica (72´ Něnička), Macek (81´ Kůřil D.), Kůřil A.

Vacenovice: Lebloch – Mírovský, Leskovan (70´ Špaček M.), Sladký, Příkazský, Vlček, Vašek, Voříšek (60´ Ševčík), Špaček O. (86´ Grufík), Jakubíček (59´ Ingr), Miléř (74´ Krist)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz