Letní příprava 2020 (příp. zápasy – červenec)

Přinášíme přehled přípravných zápasů před startem nového soutěžního ročníku 2020/21. Průběh letní přípravy budeme průběžně aktualizovat o výsledky a další zápasy. Případné chybějící zápasy posílejte na mail či přes kontaktní formulář.

LETNÍ PŘÍPRAVA (ČERVENEC 2020)

1.7.2020

Lanžhot – Mutěnice 3:0

3.7.2020

Malženice (SK) – Hodonín 3:2 (0:0)
Branky Hodonína:
Švantner 2

4.7.2020

Turnaj Radějov (Radějov, Vlkoš, Tvarožná Lhota, Trnovec) – více ZDE

Vlkoš – Tvarožná Lhota 5:1
Branky Vlkoše: Vajgara O. 2, Otruba B., Čada T., Bílý T.

Radějov – Trnovec (SK) 3:1

Tvarožná Lhota – Trnovec (SK) 5:2

Vlkoš – Radějov 2:2, 2:4 PK

5.7.2020

Nedakonice – Strážnice (17:00)

Prušánky – Zaječí (16:30)

11.7.2020

Bzenec – Znojmo 2:2 (1:1)
Branky Bzence: 
Andrýsek, Zůbek

Vyškov – Hodonín 3:1 (2:0) – hřiště Opatovice
Branka Hodonína: Sasín

Dubňany A – Mutěnice 1:7 (1:5)
Branky: Hlaváč P. (PK) – Koplík L. 3, Holešinský R., Čepil M., Svoboda R., Kupčík L.

Dubňany B – Starý Poddvorov 3:1 (1:0)
Branky Dubňan: Hoch (PK), Skočík, Dohnálek

HovoranyMilotice B 7:2
Branky
: Ivan 3, Zicháček 2, Novotný 2 – Klvaň, Brhlík

12.7.2020

Milotice – Šardice 1:0
Branka: Habáň

Moravská Nová Ves – Radějov (16:00)

Nová Lhota – Chvojnica (SK) 5:2 (1:1)
Branky Nové Lhoty: Režňák 3, Malár T., Malár P.

Nenkovice – Klobouky u Brna 3:2 (1:2)
Branky Nenkovic: Pospíšil D. 2, Stehno R.

Velké Bílovice Mikulčice 2:2

Archlebov – Ždánice (16:30)

Sobůlky – Vlkoš 1:6 (1:1) – (O krále Kyjovska)
Branky Vlkoše: Otruba J. 2, Půček K., Bílý T., Žandovský M., Zálešák L.


15.7.2020

Milotice – Vnorovy 0:5 

17.7.2020

Prušánky – Dubňany B 1:8 (1:4)
Branky Dubňan: Horný M. 2, Dohnálek M., Hartman A., Hoch D., Šalša L., Skřivánek I., Fatěna Mar.

Hroznová Lhota – Nedachlebice 4:4 (1:1)

Hodonín – Rohožník (SK) 3:0 (3:0)

18.7.2020

Svatobořice – Milotice 2:6 (1:3)
Branky Milotic: Novák Š. 4, Antoš D., Doležal M.

Starý Poddvorov – Mikulčice 1:2 (1:1)

Dolní Bojanovice – Lužice 6:0 (2:0)

Starý Poddvorov – Lužice 7:0 (5:0)

Dolní Bojanovice – Mikulčice 1:1 (1:1), 10:9 na PK

Lednice – Mutěnice 1:3 (1:1)
Branky Mutěnic: Radim Holešinský, Jiří Maršálek, Richard Svoboda

Rohatec – Vacenovice 1:1, 4:5 na PK

Ratíškovice – Dubňany A 0:3 (0:0)
Branky: Sviták 2, Zelinka

Ratíškovice – Rohatec 2:0 (0:0)
Branky: Hromek, Kotásek J.

Dubňany A – Vacenovice 1:0 (0:0)
Branka: Zelinka

Kvasice – Veselí nad Moravou 3:2 (2:1)
Branky Veselí: Brákora, Vaďura

Ždánice A – Svratka Brno U19 (14:30)

Ždánice B – Násedlovice (16:30)

Letničie (SK) – Ratíškovice B (18:00)

19.7.2020

Bzenec – Sparta Brno 0:3 (0:1)

Kyjov – Hluk 4:6 (2:3)
Branky Kyjova: Bartoň, Průdek, Polášek, Kohút

Radějov – Petrov 0:3

HovoranyHustopeče 6:1
Branky Hovoran: Dominik Latýn, Štěpán Andrle, Martin Válek, Jaroslav Bayer, Roman Stehlík, Martin Ivan

Boršice u Blatnice – Nová Lhota 5:0 (0:0)

Dambořice – Žádovice 5:2 (1:1)
Branky Dambořic: Drmela R. 2, Dobeš M., Daněček M., Klíč D. (PK)

Hroznová Lhota – Nivnice 3:2 (0:1)
Branky Hr. Lhoty: Lipčík P., Pravda, Polách

22.7.2020

DubňanyLíšeň B 2:4 (2:0)
Branky: Čerňan L. 2

Mutěnice – Hodonín 1:5
Branka Mutěnic: Svoboda

23.7.2020

Nesyt Hodonín (muži) – Dubňany/Mutěnice U19 0:7 (0:4)

24.7.2020

RohatecRajhrad 2:0 (0:0)
Branky: Čechovský, Konečný F.

Žeravice – Vracov 3:3
Branky Vracova: Knee Radek,  Říha Lukáš, Polášek Pavel

25.7.2020

Start Brno – Bzenec 2:0 (1:0)

Ratíškovice – Hodonín U19 5:0 (5:0)
Branky: Marcián David 2, Kordula z penalty, Kundrata, Bábíček J.

Svatobořice – Ježov/Vlkoš B 9:4
Branky: Baťa Luďa 5, Varmuža Jiří 2, Kačer Jiří 2 – Zálešák Luboš, Hlaváč Radek, Křížka Ondřej, Ingr David

Sobůlky – Žádovice 4:2
Branky: Bátora Tomáš 2, Slavíček Jindřich, Křížka Ondřej – Gebhart Filip, Kuběna Michal

Hroznová Lhota – Mutěnice 1:3
Branky Mutěnic: Čepil 2, Koplík

26.7.2020

Turnaj Tvarožná Lhota

Hluk – Velká nad Veličkou 2:1 (1:0)

Přibice – Dambořice 0:1 (0:1)
Branka: Kachlíř J.

NasedloviceŽarošice 4:3 (2:1)
Branky Násedlovic: Petr Jankůj 2, Machala Lukáš, Filip Jankůj

Nenkovice – Lovčice 6:1 (3:0)

Prušánky (muži) – Dubňany/Mutěnice U19 5:4

Milotice B – Vracov 3:4
Branky: Nedvědický J., Zemánek M., Snopek A. – Ondříšek Denis,Říha Lukáš,Vrážel Filip, Loprais Pavel

Hovorany – Kostelec 3:1
Branky Hovoran: Latýn D. 2, Hudec J.

1.8.2020 

Bzenec – Břeclav 5:0 (2:0)
Branky: Venclík 2, Kasala (PK), Čech, Andrýsek

Boršice – Rohatec 1:2
Branky Rohatce: Homola 2

Rosice – Hodonín 2:0 (0:0)

Násedlovice – Krumvíř B 5:3 (2:2)

Nová Lhota – Lubina (SK) 2:9 (2:5)
Branky Nové Lhoty: Ťok, Vávrek

Napajedla – Veselí nad Moravou 0:1 (0:0)
Branka: Vaďura

2.8.2020 

Ždánice – Vracov (17:00)

CHYBÍ VÁM NĚJAKÝ ZÁPAS NAPIŠTE NÁM – KONTAKT