Lužice mají první body, udolaly rezervu Vacenovic

Zápas dvou týmů čekajících na první vítězství zvládli lépe fotbalisté Baníku Lužice. Ti v domácím prostředí doslova udolali rezervní tým Vacenovic 1:0. O jedinou trefu zápasu se postaral v 81. minutě střídající Zeman.

III.A třída – 9.kolo

Baník Lužice – SK Vacenovice B 1:0 (0:0)
Branka: 81´ Zeman. Rozhodčí: Dufek. ŽK: Němec – Spěvák. Diváci: 50

Lužice: Dorda – Bortlík (77´ Horňáček), Vričan, Křižka (72´ Mičulka), Hruška, Vávra, Balus, Němec, Brhel, Pavlík (64´ Zeman), Mokroš

Vacenovice B: Broda – Procházka, Chvátal (29´ Bábíček), Miléř, Spěvák, Nešpor, Krist, Brhel, Frolec, Kordula, Gasnárek (71´ Holeček)

Vyrovnané utkání dvou týmů ze samého dna tabulky rozhodla jedna přesná trefa v závěru utkání. Ani jedno mužstvo se dosud netěšilo z výhry, Lužice dokonce ani z bodového zisku.

Nejhorší obrana soutěže poprvé v sezóně odolala a nepustila gól. Baník moc toužil po prvních bodech, aby se odpoutal z posledního místa v tabulce.

T-shock

Vacenovice měly na kontě už tři body, ale všechny získaly v domácím prostředí za tři remízy. Venku bodovat ještě nedokázaly a ani tentokrát se jim to nepovedlo.

Klíčový moment zápasu přišel na řadu v 81.minutě, kdy se k míči dostal střídající Zeman a rozhodl o prvních bodech pro Lužice.