Milotice statečně bojovaly ve Veselí v osmi lidech

Fotbalisté Milotic zavítali k sobotnímu utkání do Veselí nad Moravou pouze v osmi lidech. S brankářem a sedmi statečnými v poli bojovali, ale na body nedosáhli.

Lídr soutěže měl cestu za dalšími třemi body hodně usnadněnou. Soupeř přijel k mistrovskému utkání pouze v osmi hráčích a na body pomýšlet nemohl.

Statečně bojující Milotice v prvním poločase pouze jednou inkasovaly. O jedinou branku se postaral ve 24.minutě domácí kanonýr Vaďura.

Po přestávce Veselí na hřišti dominovalo, ale žádný gólostroj se nekonal. Rozhodnutí přinesla pětiminutovka mezi 56. a 61.minutou.

Do střelecké listiny se postupně zapsal Sedlář, Brákora a podruhé v utkání se trefil Vaďura, jenž proměnil pokutový kop. Konečnou podobu výsledku dal v 69.minutě Janík.

Veselí si dalším vítězstvím pojistilo první místo v tabulce, Milotice se nacházejí v její polovině na sedmé příčce.

SOBOTA 19.9.2020

1.třída, sk. C – 7.kolo

FC VESELÍ nad MORAVOU – FK MILOTICE 5:0 (1:0)
Branky: 24´+61´(PK) Vaďura, 56´ Sedlář, 58´ Brákora, 69´ Janík; Rozhodčí: Krbůšek – Dufek, Vévodová; Bez ŽK; Diváci: 180

Veselí n/Mor.: Marada (64´ Macalík) – Zbytek, Brákora (73´ Kuchař), Sedlář (64´ Chytka L.), Chytka M., Janík, Suchánek, Vaďura, Šebesta, Prajza, Vardan (46´ Břečka)

Milotice: Jankovič – Habáň, Nedvědický, Holub, Doležal, Budík, Plachý, Kundrata

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...