MSFL: Hodonín doma rozstřílel Valašské Meziříčí

Boj o záchranu ve třetí nejvyšší soutěži vrcholí, letos z ní sestupují hned čtyři celky. O zachování příslušnosti svádí boj i Hodonín, který přivítal poslední Valašské Meziříčí.

Fortuna MSFL

FK HODONÍN – TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 6:0 (3:0)
Branky: 9´ Dione, 25´ Suchý, 31´+82´ Piňa, 54´ Žák, 84´ Hromek. Rozhodčí: Dorušák – Mikyska, Líkař. ŽK: Kyselka – Vrána, Dekleva. Diváci: 285

Hodonín: Petráš – Flasar, Suchý, Bohun (70´ Michna), Kyselka, Sasín (60´ Pospíšil), Žák, Hesek, Piňa, Dione (76´ Hromek), Fojtík

Valašské Meziříčí: Michut – Furmánek, Žilinský, Michálek, Výmola (81´ Pop), Fojtík, Bartozel, Vrána (71´ Matyáš), Dekleva, Sovák, Kundrát (58´ Kocián)

Poprvé se skóre měnilo v deváté minutě, kdy po krátké kombinaci zakončoval velice přesně Dione, jenž mířil mimo dosah brankáře Michuta – 1:0.

Ve 25.minutě už to bylo o dva góly. Hodonín zahrával rohový kop z levé strany, nebezpečná nabídka se nakonec snesla přesně na hlavu Suchého, který prudkou hlavičkou překonal brankáře – 2:0.

Po půlhodině byl už rozdíl tříbrankový. Hosté přišli o míč na levém křídle, poté se dalekonosná kolmice snesla až na Piňu, jenž si zasekl míč na levou nohu a poté bezpečným pokusme propálil brankáře Michuta – 3:0.

ValMez mohl následně snížit. Parádní nabídka se snesla přesně na hlavu hostujícího Výmoly, jehož hlavičku dokázal domácí brankář zneškodnit.V 54.minutě přišla další rychlá protiakce, jenž nabídla zpětnou přihrávku přímo na osamoceného Žáka, který měl kolem sebe hodně prostoru. To využil k přesnému zakončení kolem brankáře soupeře – 4:0.

Další branky přišly až v závěrečné desetiminutovce. Osm minut před koncem si na levou stranu dokázal seběhnout domácí Fojtík, jehož centrovaná nabídka nakonec proskákala až do pokutového území, kde byl s pohotovým zakončením připraven Piňa a vstřelil svůj druhý gól v zápase. – 5:0.

Za dvě minuty přidal Hodonín šestý gól. Suchého pas našel na hranici pokutového území jednoho z kolegů, jehož prudkou přízemní nabídku brankář vyrážel k volnému Hromkovi, který se nemýlil – 6:0.

Dnešní utkání nakonec skončilo přesvědčivým vítězstvím Hodonína, který svého soupeře zasypal šesti přesnými zásahy. Druhý poločas nám přinesl celkem jednostrannou záležitost, přičemž se výhradně útočilo pouze na jednu branku.

Hosté se většinu druhého poločasu pouze bránili, naopak směrem dopředu to bylo naprosto zoufalé. Hodonín tak bere z tohoto zápasu zisk plného počtu bodů, což si rozhodně zasloužil.

Výhrou se Hodonín dostal mimo sestupové vody, ale stále nemá vyhráno. Do konce soutěže zbývají odehrát dvě kola a zápasy s Hulínem a Líšní.

SESTŘIH UTKÁNÍ

TENTO TEXT NENÍ URČEN PRO KOPÍROVÁNÍ NA JINÉ WEBY, BEZ PŘEDCHOZÍHO SOUHLASU PROVOZOVATELE FOTBALOVÉHO PORTÁLU !!!

ZDROJ: onlajny.com, youtube.com (FK Hodonín)

You may also like...