MSFL: Opět ta poslední minuta. Hodonín ve VelMezu nebodoval

Druhý zápas za sebou přišli fotbalisté Hodonína o bodový zisk. Na hřišti Velkého Meziříčí po poločase vedli, ale po přestávce o náskok přišli a v poslední minutě dokonce o bodový zisk. Prohráli tak potřetí za sebou a pět zápasů čekají na vítězství.

Fortuna MSFL – 22.kolo

FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ – FK HODONÍN 2:1 (0:1)
Branky: 60´ Dolejš, 90´ Mucha – 25´ Flasar. Rozhodčí: Richtár – Zaoral, Silný. ŽK: Demeter, Dolejš – Pospíšil, Piňa. ČK: 66´ Fojtik (Hodonín). Diváci: 280

VelMezPokorný – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr (52´ Dufek), Smejkal (90´ Crkal), Demeter, Berka (73´ Krčál), Komínek, Mucha

HodonínPetráš – Flasar, Bohun (88´ Opina), Kyselka, Žák, Hesek, Jakubek, Piňa, Weiss (77´ Mareš), Pospíšil, Fojtík

Úvodní minuty zápasu se odehráli především ve středu hřiště, hrálo se vyrovnané utkání a směrem dopředu byli aktivnější bezesporu hosté.

Za svoji snahu se také Hodonín dostal po zásluze do vedení. Ve 25.minutě byl na konci akce Flasar a otevřel skóre utkání – 0:1.

Hosté byli v první půli aktivnější, vyslali osm střel, z toho dvě šli do brankového prostoru. Výsledkem byla jedna vstřelená branka. Domácí se trápili a s jednou střelou nemohli pomýšlet na úspěch.Domácí celek do druhé půle vstoupil aktivněji. Hra se odehrávala většinou před Petrášem, který tak musel být na pozoru. Většina střeleckých pokusů Velmezu byla ale zblokovaná.

Vyrovnávací trefy se domácí mužstvo přesto dočkalo. Po hodině hry vrátil skóre do nerozhodného stavu Dolejš a favorit se dostal na koně – 1:1.

V 66.minutě oslabil hostující celek Fojtik, který musel po obdržené kartě předčasně opustit hřišti. Domácí se tak mohli dál hnát za otočením výsledku.

Hodonín dlouho odolával tlaku Velkého Meziříčí, vše vygradovalo v poslední minutě utkání. K míči se dostal Mucha a překonal k radosti domácích příznivců brankáře Petráše – 2:1.

Na tento gól už Hodonínu moc času na odpověď nezůstalo, a tak na své konto připsal čtvrtou porážku z posledních pěti zápasů.

Jeho bilance z jarních sedmi utkání je tristní. Jedno vítězství, jedna remíza a pět porážek. V tabulce se Hodonín nachází na 13.místě, pouhé dva body od sestupové příčky.

ZDROJ: onlajny.com

You may also like...