MSFL SRPEN 2017: Vlažný start nováčka z Hodonína

Nováček MSFL Hodonín začal první měsíc ve třetí lize hodně vlažným tempem.

MSFL –  SRPEN 2017

FK Hodonín:

Statistiky

  • Zápasy: 4
  • Body: 4
  • Skóre: 7:12

Úvod sezóny v MSFL budí rozpaky, nováček z Hodonína, jehož ambice jsou jistě vyšší než aktuální umístění, se musí spokojit se ziskem čtyř bodů z aktuálně odehraných čtyř kol.

První kola přitom začala skvěle. V úvodním kole dokázali svěřenci trenéra Komňackého, díky drtivému závěru, vstřelit v Uherském Brodě branku a zvítězili 1:0.

Odeslaný screenshot obrázek

Fanoušky Hodonína může těšit zatím snad jen to, že domácí duely Hodonína obstarávají jednu z nejlepších diváckých kulis. Zdroj: www.msfl.cz/tymove-statistiky

Následovala domácí remíza s Mohelnicí 1:1, ovšem to bylo naposledy, co se v Hodoníně slavily body.

Divokou přestřelku s favorizovaným Vyškovem přitom začal Hodonín skvěle. Po proměněné dorážce při pokutovém kopu vedli hosté 1:0, pak však kralovali domácí a výsledkem byl hokejový výsledek 7:4 ve prospěch domácího MFK Vyškov.

Poslední doposud sehrané utkání nevyšlo snad ze všech nejvíce. Domácí Hodonín přivítal Valašské Meziříčí, které ovládlo druhý poločas a odvezlo si z jižní Moravy tři body za výhru 1:4.

Ani další los hráčům Hodonína moc nepřeje, čekají je dvě venkovní utkání – proti Petřkovicícm a hlavně proti přemožiteli Zbrojovky Brno v MOL Cupu, týmu HFK Olomouc.

MSFL ovládají tři celky, které si z dosavadního průběhu odnesly 12 bodů za čtyři výhry, těmi jsou Kroměříž, Velké Meziříčí a Vyškov.

Potěšením může být zatím postup do 3. kola MOL Cupu, které se losuje ve středu a na Hodonín bude čekat atraktivní soupeř. O výsledku losu Vás budeme informovat.

Odeslaný screenshot obrázek

Aktuální tabulka MSFL 2017/2018 Zdroj: www.msfl.cz/tymove-statistiky

Mohlo by se vám líbit...